دلیل عدم واکنش ستاره استقلال به لیست قلعه‌نویی چه بود؟

پیش بینی می‌شد، یکی از بازیکنانی که از اردوی استقلال به تیم ملی دعوت شود، مهدی قایدی باشد. بازیکنی که در دور برگشت در ترکیب استقلال خوش درخشیده است.

مهدی قایدی در آخرین بازی استقلال در برابر فولاد هم گلزنی کرد تا با خاطره ای خوش به استقبال سال نو برود. او انتظار داشت یکی از مدعوین به تیم ملی باشد اما امیر قلعه نویی در کمال تعجب این بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت نکرد!

خبر ورزشی نوشت: سرمربی جدید تیم ملی که متوجه این تصمیم عجیب شده است امروز در کنفرانس خبری پیرامون مهدی قایدی صحبت کرد و گفت: «هر لیستی صحبت های خاص خودش را دارد، مهدی قایدی در ۶ و ۷ بازی گذشته کیفیت خلی خوبی داشت، شاید اوایل خیلی خوب نبود و حالا در اردوهای بعدی تلاش بیشتر کنند، شاید در لیست بعدی جابجایی شود. خیلی از بازیکنان شاید لیاقتشان بود در تیم ملی باشند اما این لیست به افکار ما نزدیک تر است. شاید در لیست بعدی جابجایی شود و نفراتی که شایسته تر هستند، دعوت شوند، فیفا دی ما در خردادماه است و زمان بیشتری داریم. افراد دیگر هم بودند که می‌توانند کمک کنند. در فوتبال کشور ۴۰۰ بازیکن داریم و باید در تیم ملی ۲۰ نفر را دعوت کنیم و انتخاب آن ها بر اساس اولویت های تاکتیکی است.»

اما مهدی قایدی هیچ واکنشی به تصمیم امیر قلعه نویی نشان نداد. چه خوب و چه بد! گفته می‌شود مهدی قایدی به این خاطر در مورد مشکلات مالی تیم استقلال و همین طور عدم دعوت شدن به اردوی تیم ملی صحبت نکرد، که ممنوع المصاحبه است و باشگاه از وی خواسته است هیچ صحبتی پیرامون این مسایل با رسانه های گروهی نداشته باشد.