۱۶:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

دفاع پورتو از طارمی به دلیل اظهارات کی‌روش/ طبیعی است برخی مطبوعات در لیسبون دوستش ندارند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دفاع پورتو از طارمی به دلیل اظهارات کی‌روش/ طبیعی است برخی مطبوعات در لیسبون دوستش ندارند!. باشگاه پورتو از مهدی طارمی مهاجم ایرانی خود با استفاده از اظهارات کارلوس کی‌روش دفاع کرد. دفاع پورتو از ...

مهدی طارمی پورتو | سنگ اندازی پورتو برای انتقال طارمی/ تیم پرتغالی ستاره ایرانی را از دست نمی دهد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دفاع پورتو از طارمی به دلیل اظهارات کی‌روش/ طبیعی است برخی مطبوعات در لیسبون دوستش ندارند!. باشگاه پورتو از مهدی طارمی مهاجم ایرانی خود با استفاده از اظهارات کارلوس کی‌روش دفاع کرد.

دفاع پورتو از طارمی به دلیل اظهارات کی‌روش/ طبیعی است برخی مطبوعات در لیسبون دوستش ندارند!

روز گذشته خبرنگاران پرتغالی حاضر در کشور قطر در اردوی تیم ملی ایران حاضر شدند و گفتگویی را با کارلوس کی‌روش سرمربی و مهدی طارمی مهاجم ایران انجام دادند.

کی‌روش در این مصاحبه خود از طارمی مهاجم تیم پورتو بابت پنالتی‌هایی که در لیگ پرتغال می‌گیرد و همواره مورد انتقاد رسانه‌های «لیسبون» است، دفاع کرد.

این اظهارات به سوژه پورتو تبدیل شد تا این باشگاه پرتغالی در خبرنامه خود از آن برای حمایت از مهاجم خود استفاده کند.

طارمی

طارمی

در پیام باشگاه پورتو آمده است: از آنجایی که طارمی «یک بازیکن عالی» است و «پیروزی‌هایی برای پورتو به دست آورده است، طبیعی است که برخی مطبوعات در لیسبون دوستش نداشته باشند». این را کارلوس کی‌روش، مربی ایران می‌گوید که می‌داند «در پرتغال وقتی برای پورتو گل می‌زنی قلب سه یا چهار میلیون هوادار بنفیکا و یک میلیون و نیم هوادار دیگر اسپورتینگ را می‌شکنی.» از این رو کی‌روش و در مواجهه با سیرک رسانه‌ای پیرامون مهدی، این سوال را مطرح می‌کند: «تمام پنالتی‌های دیگری که هیچکس به آن اعتراض نکرد، همه پنالتی بودند، این‌طور نیست؟»

این باشگاه همچنین اظهارات طارمی درباره باشگاه پورتو و کمک «سرجیو کونسیسائو» سرمربی این تیم به پیشرفتش را منتشر کرده است.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار