۰۹:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۸

دعوتنامه ساینا اس دوگانه با موعد تحویل اردیبهشت ۱۴۰۳ + قیمت ساینا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از فارس من، عدم ارسال دعوت نامه تکمیل وجه ساینا اس دوگانه دغدغه ای برای متقاضیان این خودرو شده است. دعوتنامه ساینا اس دوگانه باتوجه به پیش فروش ساینا اس دوگانه در سال ۱۴۰۱ ،موعد تحویل این خو...

دعوتنامه ساینا اس دوگانه با موعد تحویل اردیبهشت ۱۴۰۳ + قیمت ساینا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از فارس من، عدم ارسال دعوت نامه تکمیل وجه ساینا اس دوگانه دغدغه ای برای متقاضیان این خودرو شده است.

دعوتنامه ساینا اس دوگانه

باتوجه به پیش فروش ساینا اس دوگانه در سال ۱۴۰۱ ،موعد تحویل این خودرو به بسیاری از خریداران مرداد و شهریور ۱۴۰۲ بوده اما هنوز دعوتنامه ای برای خریداران ارسال نشده و همچنین بسیاری از امکانات و اپشن های ساینا دوگانه نیز تغییر کرده .از شما خواستاریم این موضوع را پیگیری کنید تا شرکت سایپا از تاخیر در تحویل خودرو برای گران کردن آن استفاده نکند.

دعوتنامه ساینا S دوگانه سوز با موعد تحویل اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ ارسال گردید

دعوتنامه ساینا S دوگانه سوز با موعد تحویل اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ فروش مرحله دوم سامانه جامع یکپارچه ارسال گردید

امکان تکمیل وجه اینترنتی فراهم است.

قابل تبدیل به ساینا S تیپ DA با قیمت ۳۰۱,۷۳۹,۰۰۰ تومان

 

دعوتنامه جدید پیش فروش سایپا؛ به‌جای مدل دوگانه سوز، ساینا S تیپ DA تحویل بگیرید!

در روز دوشنبه ۲۰ شهریور سال ۱۴۰۲ گروهی از منتخبان مرحله دوم سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی از شرکت سایپا پیامک تکمیل وجه دریافت کرده‌اند. این پیامک برای تمام کسانی ارسال شده که در سامانه یکپارچه خودروی ساینا S دوگانه سوز با موعد تحویل پاییز ۱۴۰۲ را انتخاب کرده‌اند. اما گروه خودروسازی سایپا اعلام کرده که امکان تحویل خودروی ساینا S تیپ DA برای متقاضیان این طرح وجود دارد.

این اتفاق در گذشته هم سابقه داشته است. البته باید توجه داشته باشید که تصمیم‌گیری در زمینه جایگزین کردن ساینا دوگانه سوز با ساینا S تیپ DA کاملا اختیاری است. حتی نمایندگی‌های سایپا در تماس با مشتریان اعلام کرده‌اند که در صورت عدم تمایل برای خرید این خودرو می‌توانند تا پاییز برای دریافت پیامک تکمیل وجه ساینا S دوگانه سوز منتظر بمانند.

برای تکمیل ثبت نام باید به ‌سامانه اختصاصی فروش اینترنتی سایپا مراجعه و وجه اعلام شده را به‌صورت آنلاین پرداخت کنید. پیش فروش ساینا S تیپ DA در قالب این طرح با قیمت قطعی صورت می‌گیرد. عرضه خودرو نیز در رنگ‌های مشکی و سفید امکان‌پذیر است. شما می‌توانید در جدول زیر اطلاعات مربوط به شرایط مشارکت در پیش فروش سایپا را مشاهده کنید.

.

نام خودرو قیمت قطعی (تومان) زمان تحویل
ساینا S تیپ DA ۲۵۴.۷۶۰.۰۰۰ مهر و آبان سال ۱۴۰۲

برای واریز وجه پیش خرید این خودرو از امروز تا ساعت ۲۴ روز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ فرصت دارید. داشتن سن حداقل ۱۸ سال و داشتن گواهینامه پایه سوم از جمله شرایط مشارکت در این طرح است. همچنین نباید هیچ پلاک انتظامی فعالی به نام شما وجود داشته باشد. سود مشارکت در این طرح نیز برابر ۰ درصد در نظر گرفته شده است. نکته جالب توجه این است که سایپا در اقدامی عجیب سود تاخیر در تحویل خودرو را نیز در این طرح ۰ درصد اعلام کرده است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار