19:14 - 1400/01/15

دشمن ناامید کردن جوانان را هدف قرار داده است

دشمن ناامید کردن جوانان را هدف قرار داده است کاشمر – رییس سازمان تبلیغات اسلامی گفت:در گام دوم انقلاب در محاصره تبلیغاتی دشمن گرفتار شده‌ایم و دشمن در این وادی کار ناامیدکردن جوانان را در رأس کار قرار داده است. به گزارش خبرنگار مهر ...

دشمن ناامید کردن جوانان را هدف قرار داده است

دشمن ناامید کردن جوانان را هدف قرار داده است

دشمن ناامید کردن جوانان را هدف قرار داده است

کاشمر – رییس سازمان تبلیغات اسلامی گفت:در گام دوم انقلاب در محاصره تبلیغاتی دشمن گرفتار شده‌ایم و دشمن در این وادی کار ناامیدکردن جوانان را در رأس کار قرار داده است.

به گزارش خبرنگار مهر حجت‌الاسلام محمد قمی عصر امروز در گردهمایی رؤسای ادارات و نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی خراسان رضوی که در زیارتگاه امام زاده سیدحمزه شهرستان کاشمر برگزار شد، اظهار کرد: مقام معظم رهبری نسبت به تبلیغ گلایه دارند، اینکه تبلیغ به عنوان مسئله درجه دو مورد توجه است درحالی که این گونه نیست و باید تبلیغ به عنوان مسئله درجه اول مورد توجه قرار بگیرد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری نگران هجمه‌های دشمن هستند، گفت: ایشان می‌فرمایند مردم بسیار خوبی داریم و اگر اسلام ناب برای آن‌ها تبیین شوند برای آن می‌ایستند و این گونه تبلیغ امیدواری و اراده جمعی ایجاد می‌کند.

وی افزود: باید عرضه، تبیین و تبلیغ خوب از اسلام اتفاق بیافتد و این کار شدنی است.

حجت الاسلام قمی با بیان اینکه هم اکنون در وسط جنگی مملو از بی انصافی و نامردی هستیم، گفت: همیشه باید با مردم باشیم همانگونه که رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری همیشه با مردم بودند و نتیجه‌اش پیروزی بسیار ارزشمند انقلاب اسلامی ایران بود و تاکنون با هدایت‌های مقام معظم رهبری هم به پیش رفته است.

وی بیان کرد: روحانیون قبل از انقلاب در شهر و روستا تبلیغ کردند و در کنار مردم ایستادند و اتفاق بزرگی را رقم زدند، از همین رو باید بدانیم گام دوم انقلاب ادامه گام اول انقلاب است و روحانیت عنصر کلیدی تبلیغ است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: قبول داریم که یک طلبه حقوقی کمتر از حقوق کارگری دریافت می‌کند و حتی بسیاری از علما فرزندان بسیاری دارند و زندگی آن‌ها با مشکل رو برو است، اما دولت به جای کمک کردن بیان می‌کند چرا در روستا روحانیون بمانند و اگر نباشند اتفاقی نمی‌افتد.

حجت‌الاسلام قمی با بیان اینکه ما در ابتدای انقلاب، سپاه فرهنگی انقلاب بودیم و همزاد سپاه هستیم ولی مقام معظم رهبری عنوان کرده‌اند که سازمانی که تبلیغ اسلام و منصوب به رهبری است نباید کار اقتصادی انجام دهد، گفت: ما طلبه هستیم و تبلیغ اسلام وظیفه سازمانی ما است و با حداقل‌ها مسئله سرنوشت‌ساز تبلیغات اسلامی را انجام می‌دهیم و به پیش می‌بریم.

وی افزود: در گام دوم انقلاب در محاصره تبلیغاتی دشمن گرفتار شده‌ایم و دشمن در این وادی کار ناامیدکردن جوانان را در رأس کار قرار داده است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه اولین جهاد ما ایجاد امید است، گفت: هم اکنون جنگ تبلیغاتی و نبرد روایت‌ها است و این جنگ سرنوشت‌ها را رقم می‌زند، لذا باید به توان داخلی توجه کنیم و اهداف انقلاب را پیش ببریم.

حجت الاسلام قمی تصریح کرد: تبلیغ باید گفتمان‌ساز باشد و حس عمومی ایجاد کند و مفهوم دینی عملیاتی شود و گرنه به خسارت بزرگی دچار خواهیم شد، صبر از واجبات جامعه است و امید جامعه را به آینده زیاد می‌کند، لذا فرد طلبه علاوه بر فعالیت خودش باید بتواند گسترش‌دهنده این زنجیره باشد.

وی افزود: ما طلبه هستیم و باید از این فرصت استفاده کنیم و همراه گفتمان اسلامی پیام‌های حاوی امید در جامعه را به نفع مردم جا بیاندازیم، کارهای به زمین مانده زیادی داریم گرچه هیچ امکاناتی نداریم ولی می‌توانیم اجتماع سرنوشت‌ها را رقم بزنیم، لذا باید تلاش کنیم در این مسیر قدم‌های خوبی برداریم.

مهر

مطالب مرتبط