اجتماعی

دست و دلبازی برای بازنشستگان از طف دولت در سال جاری

در جریان آخرین مناظره انتخاباتی بین مسعود پزشکیان و سعید جلیلی، یک سوال مشترک از هر ۲ کاندیدا درباره «همسان سازی حقوق بازنشستگان» پرسیده شد

دست و دلبازی برای بازنشستگان از طف دولت در سال جاری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از عرشه آنلاین در جریان آخرین مناظره انتخاباتی بین مسعود پزشکیان و سعید جلیلی، یک سوال مشترک از هر ۲ کاندیدا درباره «همسان سازی حقوق بازنشستگان» پرسیده شد.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنبد.

دست و دلبازی برای بازنشستگان از طف دولت در سال جاری

پشت پرده واریز برای بازنشستگان در شب انتخابات/دست و دلبازی برای بازنشستگان سوژه شد
در جریان آخرین مناظره انتخاباتی بین مسعود پزشکیان و سعید جلیلی، یک سوال مشترک از هر ۲ کاندیدا درباره «همسان سازی حقوق بازنشستگان» پرسیده شد؛ موضوع مسکوت و فراموش شده‌ای که در ایام انتخابات بالاخره مورد توجه قرار گرفت.در جریان آخرین مناظره انتخاباتی بین مسعود پزشکیان و سعید جلیلی، یک سوال مشترک از هر ۲ کاندیدا درباره «همسان سازی حقوق بازنشستگان» پرسیده شد؛ موضوع مسکوت و فراموش شده‌ای که در ایام انتخابات بالاخره مورد توجه قرار گرفت.

بازنشستگان

دست و دلبازی برای بازنشستگان از طف دولت در سال جاری

به لیست عجایب انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۳ می توان اجرای قانون خاک خورده همسان سازی حقوق بازنشستگان را اضافه کرد. در جریان آخرین مناظره انتخاباتی بین مسعود پزشکیان و سعید جلیلی که سه شنبه شب هفته گذشته برگزار شد، یک سوال مشترک از هر ۲ کاندیدا درباره «همسان سازی حقوق بازنشستگان» طرح شد؛ موضوع مسکوت و فراموش شده که شب انتخاباتی بالاخره مورد توجه قرار گرفت و در سه روز منتهی به برگزاری مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، مبالغ مورد تایید در قانون به حساب بازنشستگان واریز شده است؛ البته به صورت علی‌الحساب و نسیه!

واریز یکباره پول به حساب بازنشستگان

واریز این مبالغ در هفته منتهی به برگزاری انتخابات از جانب البته مورد توجه و بازتاب در فضای رسانه‌ای و مجازی قرار گرفت و کنایه‌هایی در اینباره بیان شد و خبر واریز سه میلیون تومان به حساب شش میلیون و ۸۰۰ هزار بازنشسته با واکنش افکار عمومی مواجه شد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط