۱۷:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۶

دزدیدن ساندویچ از فروشگاه توسط مرغ دریایی+فیلم

مرغ دریایی یک ساندویچ را از یک فروشگاه مواد غذایی می دزدد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مرغان دریایی با پرهای سفید و خاکستری متمایز خود، نگهبانان آسمان ساحلی ما هستند. اغلب آنها را می توان در حال اوج گرفتن در پس زمینه یک دریای آبی دید. این پرندگان از نظر بصری خیره کننده هستند و نقش مهمی در حفظ تعادل اکولوژیکی اکوسیستم های ساحلی دارند.

مرغ‌های دریایی تغذیه‌کننده‌های فرصت‌طلبی هستند که عمدتاً با رژیم غذایی ماهی، حشرات و حتی سخت‌پوستان کوچک زندگی می‌کنند. این انعطاف پذیری غذایی به آنها اجازه می دهد تا با محیط های مختلف ساحلی سازگار شوند. آنها خدمه پاکسازی سواحل هستند و از تجمع ماهی های مرده و سایر مواد آلی که می تواند منجر به بوی بد و شرایط ناسالم در خط ساحلی شود، جلوگیری می کنند.

جالب اینجاست که مرغ های دریایی می توانند در ارتباطات خود کاملاً احساسی باشند. زمانی که منبع غذایی فراوانی پیدا می‌کنند، ابراز خوشحالی می‌کنند، در صورت تهدید احساس ناراحتی می‌کنند، و حتی هنگام جستجوی گروهی احساس رفاقت نشان می‌دهند.

به تازگی یک مرغ دریایی در اسکاتلند، تصمیم گرفت یک ساندویچ را از یک فروشگاه مواد غذایی محلی بدزدد. ویدئویی از این حادثه مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط