ساعت :

در حاشیه بازی فولاد _ پرسپولیس/علت کارت زرد گرفتن پیروانی چه بود؟/افشین پیروانی به داور مسابقه چه گفت که کارت زرد گرفت؟/عملکرد پرسپولیس با سرمربی گری افشین پیروانی

دیدار دو تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس همچون بازی رفت در اهواز نیز جنجالی و پرحاشیه شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،در حاشیه بازی فولاد _ پرسپولیس/علت کارت زرد گرفتن پیروانی چه بود؟/افشین پیروانی به داور مسابقه چه گفت که کارت زرد گرفت؟/عملکرد پرسپولیس با سرمربی گری افشین پیروانی. موعود بنیادی فر داور مسابقه دو تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران مجبور شد در چند نوبت از کارت زرد خود استفاده کند. افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس نیز یکی از کسانی بود که از بنیادی فر کارت زرد گرفت اما دلیلش را کسی متوجه نشد.

در این راستا شنیدیم در صحنه ای که علیرضا بابایی مدافع راست جوان پرسپولیس قصد داشت اوت بلند بیندازد، بازیکنان ذخیره فولاد در کنارش زانو بلند می زدند تا تمرکزش را بر هم بزنند. در آن لحظه افشین پیروانی به داور چهارم گفت که به موعود بنیادی فر بگوید که وجود داشته باشد و به بازیکن ذخیره فولاد کارت زرد بدهد اما…

داور چهارم، داور وسط را صدا زد و جمله پیروانی را تکرار کرد تا سرپرست تیم پرسپولیس اخطار بگیرد.

افشین پیروانی به داور مسابقه چه گفت که کارت زرد گرفت؟

دیدار دو تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس همچون بازی رفت در اهواز نیز جنجالی و پرحاشیه شد.
به گزارش وانانیوز،

موعود بنیادی فر داور مسابقه دو تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران مجبور شد در چند نوبت از کارت زرد خود استفاده کند. افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس نیز یکی از کسانی بود که از بنیادی فر کارت زرد گرفت اما دلیلش را کسی متوجه نشد.

در این راستا شنیدیم در صحنه ای که علیرضا بابایی مدافع راست جوان پرسپولیس قصد داشت اوت بلند بیندازد، بازیکنان ذخیره فولاد در کنارش زانو بلند می زدند تا تمرکزش را بر هم بزنند. در آن لحظه افشین پیروانی به داور چهارم گفت که به موعود بنیادی فر بگوید که وجود داشته باشد و به بازیکن ذخیره فولاد کارت زرد بدهد اما…

داور چهارم، داور وسط را صدا زد و جمله پیروانی را تکرار کرد تا سرپرست تیم پرسپولیس اخطار بگیرد.

عملکرد پرسپولیس با سرمربی گری افشین پیروانی /۷ پیروزی تحت تاثیر شعارهای منفی

پرسپولیس نیوز : افشین پیروانی دوباره به پرسپولیس برگشت. این، سومین پست پیروانی در جمع سرخپوشان است.

او در برهه از زمان بازیکن این تیم بود، بعد مربی شد و سپس عنوان سرمربی گری را به خود اختصاص داد. در دور جدید هم مربی تیم خواهد بود. پیروانی به محض اتمام فصل گذشته، با چند اسپانسر به توافق رسیده بود تا به نوعی مدیریت پرسپولیس را به دست آورد ولی این اتفاق رخ نداد و در نهایت تیمی که حمید استیلی به وزارت ورزش پیشنهاد داده بود، وارد هیات مدیره باشگاه پرسپولیس شد.

اما افشین پیروانی در فصل هشتم، به عنوان کمک افشین قطبی، با پرسپولیس عقد قرارداد کرد. این دو افشین اما نتوانستند موفقیت های فصل هفتم قطبی با استیلی را تکرار کنند و پرسپولیس در فصل هشتم فقط نام یک مدعی را یدک می کشید. در هفته چهاردهم لیگ هشتم، وقتی پرسپولیس در هوای مه آلود و با اشتباهات سعید مظفری زاده در اعلام پنالتی، با صبای قم به تساوی ۲-۲ رسید، قطبی از ایران رفت تا افشین پیروانی سرمربی تیم شود. تماشاگران پرسپولیس اما به خاطر اختلاف پیروانی با لیدرها هرگز روی خوشی به پیروانی نشان ندادند و همواره نسبت به حضور این مربی روی نیمکت تیم محبوب شان به عنوان نفر اول، حساسیت نشان می دادند تا جایی که باشگاه پس از ۱۲ بازی مجبور به استخدام نلو وینگادا شد. پیروانی در مورد شرایط آن روزها، یک خاطره جالب دارد که همواره آن را تعریف می کند: وضعیت سکوها بر علیه من به گونه ای بود که گاهی اوقات، قبل از آن که قرآن خوانده شود، پیش از آن که من ترکیب را در رختکن به بازیکنان بگویم، علیه ام شعار می دادند.

حالا بد نیست عملکرد پرسپولیس با سرمربی گری افشین پیروانی را ببینید:

هفته بازی توضیحات
۱ شانزدهم پیکان ۲- پرسپولیس ۲ نیکبخت در این بازی دوبار پنالتی پرسپولیس را به بدن محمد محمدی گلر پیکان کوبید.
۲ هفدهم پرسپولیس یک – استقلال اهواز صفر نبی الله باقری ها در دقیقه ۸۳، پرسپولیس را از شکست فراری داد.
۳ هجدهم راه آهن یک – پرسپولیس ۲ گل زیبای ابراهیم توره در این بازی، هرگز از خاطر اهالی فوتبال نمی رود. پرسپولیس در ۵ دقیقه پایانی هم در زمین بازی زیر فشار بود و هم از روی سکوها آن هم با وجودی که برنده بازی بود.
۴ نوزدهم پرسپولیس یک – سایپا یک درخشش کریم باقری، مانع از شکست پرسپولیس شد. گلزنی توره در این بازی نیز ادامه داشت.
۵ بیستم پاس همدان صفر – پرسپولیس ۳ توره این بار دو گل زد تا تیم بحران زده پاس، حرفی برای گفتن نداشته باشد.
۶ بیست و یکم پرسپولیس صفر- ملوان ۲ آتش اختلافات بین هواداران و پیروانی شعله ور شد تا تمرکز تیم، بر روی شعارهای سکو باشد تا کسب پیروزی.
۷ بیست و دوم ذوب آهن ۳- پرسپولیس یک ذوب آهن با اینکه دو اخراجی در این بازی داشت ولی به راحتی آب خوردن سرخپوشان را شکست داد. برای اولین بار، شعار علیه کادرفنی پرسپولیس به شهرستان ها هم کشید. توره این بار پنالتی گل زد.
۸ بیست و سوم پرسپولیس یک – فولاد صفر گل ضربه پنالتی مازیار زارع گل نمی شد، زیر فشار آن اعتراضات در روز بازی، پرسپولیس نمی توانست برنده باشد.
۹ بیست و چهارم مس یک – پرسپولیس یک میدانداری علی کریمی برای پرسپولیس خوش یمن بود و با اینکه پیروانی در کرمان هم از شعارها بی نصیب نبود ولی سرخپوشان امتیاز گرفتند.
۱۰ بیست و پنجم پرسپولیس یک – پیام صفر ایوان پترویچ در دقیقه ۲+۹۰ از روی نقطه پنالتی برای پرسپولیس گل زد ولی بعد از برد سرخپوشان هم شعارها علیه کادرفنی ادامه یافت و جو واقعا مسموم بود. در این بازی هم رحمان رضایی اخراج شد هم نیکبخت.
۱۱ بیست و ششم پگاه یک – پرسپولیس ۲ پگاه رشت نیز بسیار بحران زده بود و این یک خوش شانسی برای پرسپولیسی ها بود که با چنین تیمی بازی کنند. سرخپوشان با گل های ابراهیم توره و کریم باقری برنده بودند.

با این حساب، افشین پیروانی در دوران سرمربی گری اش در لیگ برتر، ۱۱ بازی روی نیمکت نشست که حاصل آن ۶ برد ۳ تساوی و ۲ باخت بود. او در جام حذفی مقابل تیم صنایع طلایی سمنان هم روی نیمکت سرخپوشان نشست که در آن بازی نیز پرسپولیس برنده از زمین خارج شد تا ۱۲ بازی، ۷ برد،  ۳ تساوی و ۲ باخت، حاصل کار افشین پیروانی به عنوان سرمربی در پرسپولیس باشد.

 اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاه بسته شده است.

برو بالا