در حاشیه بازی جنجالی (تراکتور _ استقلال)/ عذرخواهی ستاره تراکتور سازی از سرمربی استقلال

ریکادرو آلوز بازیکن پرتغالی تراکتور به خاطر درگیری با ساپینتو از سرمربی استقلال عذرخواهی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از تسنیم،در حاشیه بازی جنجالی (تراکتور _ استقلال)/ عذرخواهی ستاره تراکتور سازی از سرمربی استقلال.  تیم‌های استقلال و تراکتور در چارچوب مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور امروز (پنجشنبه) از ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی به دیدار یکدیگر رفتند. بخشی از حواشی این بازی در زیر آمده است:

عذرخواهی آلوز از سرمربی استقلال/ اعتراض شدید تراکتوری‌ها به کمک داور

* ریکاردو آلوز هافبک پرتغالی تراکتور پس از سوت پایان بازی در نیمه اول به سمت ریکاردو ساپینتو رفت و به خاطر درگیری با او، از سرمربی استقلال عذرخواهی کرد.

* در آغاز نیمه دوم پاکو خمس سرمربی اسپانیایی تراکتور همانند نیمه اول با جنب و جوش خاصی بازی شاگردانش را دنبال می‌کرد.

* در حالی که مسابقات لیگ برتر فوتبال و جام حذفی بدون حضور تماشاگران دنبال می‌شود، اما چند تن از تماشاگران تراکتور روی سکوها این تیم را تشویق می‌کردند.

* در دقیقه ۶۶ بازی پس از خطای صفا هادی هافبک تراکتور روی مهدی مهدی‌پور، ساپینتو به شدت داور بازی اعتراض کرد چراکه اعتقاد داشت بازیکن تراکتور مستحق دریافت کارت زرد دوم و اخراج از مسابقه بوده است.

* در دقیقه ۷۹ بازی در صحنه مشکوکی توپ به بدن بازیکن تراکتور برخورد کرد و ‌استقلالی‌ها اعتقاد به خطای هند و پنالتی داشتند که کادر فنی آبی‌پوشان و ساپینتو به داور به شدت اعتراض کردند.

تراکتور _ استقلال

تراکتور _ استقلال

* در دقیقه ۱۱۶ داور به سود استقلال اعلام پنالتی کرد که محمدرضا اخباری ضربه پنالتی یامگا را دفع کرد، اما کمک داور بازی به دلیل اینکه اخباری حدود یک متری از خط دروازه جلو آمده بود، اعلام تکرار پنالتی کرد.

در این صحنه اخباری و بازیکنان تراکتور اعتراض شدیدی به کمک داور بازی کردند و هادی محمدی در این صحنه با کارت قرمز داور روبه‌رو شد و از زمین مسابقه بیرون رفت.

* وقتی کوین یامگا برای دومین بار پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و ضربه‌اش را به گل تبدیل کرد، این بار هم داور تصمیم به تکرار ضربه پنالتی گرفت و یامگا برای سومین بار پشت توپ قرار گرفت و گل دوم استقلال را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

 اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*