در استقلال نامردی‌هایی شد …/ نمی‌خواهم دغدغه جدیدی برایم به وجود بیاید

هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: دنبال حاشیه نیستم. باید بجنگم و دوباره حقم را بگیرم در غیر این صورت مطمئنم تا صبح هم صحبت کنم کسی حرفم را باور نمی‌کند. خبرورزشی – محمد بلبلی، هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد شرایط خودش برای بازگشت به استقلال تصریح کرد: برای برگشت به استقلال باید […]

هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: دنبال حاشیه نیستم. باید بجنگم و دوباره حقم را بگیرم در غیر این صورت مطمئنم تا صبح هم صحبت کنم کسی حرفم را باور نمی‌کند.

در استقلال نامردی‌هایی شد .../ نمی‌خواهم دغدغه جدیدی برایم به وجود بیاید

خبرورزشی – محمد بلبلی، هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد شرایط خودش برای بازگشت به استقلال تصریح کرد: برای برگشت به استقلال باید بازیکنی باشم که می‌تواند به تیم کمک کند. من بازیکن قرضی هستم. در انتهای فصل باید اینجا را ترک کنم و به استقلال برگردم. به اینجا آمده‌ام تا شرایط خوبی به دست بیاورم و به سطحی برسم که بتوانم در استقلال به تیم کمک کنم.

بلبلی ادامه داد: در آن زمان هم می‌توانستم به تیم کمک کنم اما ناملایمتی‌ها و مشکلاتی بود و نامردی‌هایی شد که حالا نمی‌خواهم بحث را باز کنم. حرف دلم در دلم بماند بهتر است. نمی‌خواهم دغدغه جدیدی برایم به وجود بیاید. دنبال حاشیه نیستم. باید بجنگم و دوباره حقم را بگیرم در غیر این صورت مطمئنم تا صبح هم صحبت کنم کسی حرفم را باور نمی‌کند.

خبر ورزشی