۱۵:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

دریافت وام قرض الحسنه ۳۰۰ میلیون تومانی بانک سپه با اقساط ۵ میلیون تومانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،افرادی امکان درخواست تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی بانک سپه را دارند که در یکی از شعب سپرده قرض الحسنه افتتاح کرده و حداقل یک ماه و حداکثر ۱۸ ماه از خواب سپرده ایشان گذشته باشد. ضمانت صلی برای دریافت ...

وام 300 میلیونی رسالت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،افرادی امکان درخواست تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی بانک سپه را دارند که در یکی از شعب سپرده قرض الحسنه افتتاح کرده و حداقل یک ماه و حداکثر ۱۸ ماه از خواب سپرده ایشان گذشته باشد. ضمانت صلی برای دریافت این تسهیلات داشتن ضامن رسمی و اعتبار شغلی اعلام شده است. این تسهیلات کاملا قرض الحسنه بوده و تنها بانک برای تامین هزینه‌های خود از آن کارمزد دو درصدی دریافت می‌کند. سقف مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات منعطف بوده و بین ۱۲ ماه تا ۶۰ ماه اعلام شده است.

با توجه به شرایط ذکرشده برای دریافت وام، میزان هر قسط ۵ میلیون و ۲۵۸ هزار و ۳۲۸ تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات به ۱۵ میلیون و ۴۹۹ هزار و ۶۸۱ تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز ۳۱۵ میلیون و ۶۹۹ هزار و ۶۸۱ تومان خواهد بود.

آشنایی با برخی از خدمات پولی و مالی بانک سپه
بانک سپه چهاردهم اردیبهشت ۹۸ سال پیش با سرمایه تقریبا ۳۸۸ هزار تومانی فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه فعال مالی و اقتصادی کشور در خصوص افتتاح انواع سپرده، امور حوالجات ارزی، گشایش اعتبار اسنادی، ابلاغ و تایید اعتبارات، صدور ضمانت نامه ارزی و دیگر خدمات مجاز پولی و بانکی به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کند. بانک سپه در ارائه خدمات در عرصه بین المللی نیز مورد توجه مشتریان ساکن در خارج کشور است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار