۱۲:۱۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۹

دریافت وام قرض الحسنه ۳۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت

بانک تجارت با هدف افزایش قدرت خرید و حمایت از حقوق بگیران سازمان‌ها و شرکت‌ها به میزان حقوق ماهانه کارکنان، در قالب طرحی به نام «تسریع» به آن‌ها وام ارزان قیمت می‌پردازد.

بانک تجارت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، افرادی که مایل به دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی طرح تسریع هستند باید بدانند که این وام در قالب قرض الحسنه پرداخت می‌شود. افرادی این وام را دریافت خواهند کرد که حساب قرض الحسنه جاری جدید داشته باشند. البته حقوق بگیران قدیمی نیز امکان دریافت این وام را دارند و نیازی به افتتاح حساب جدید نخواهند داشت.

سود این تسهیلات در صورت انعقاد قرارداد مرابحه بین شش تا ۲۳ درصد و در صورت عقد قرارداد قرض الحسنه چهار درصد خواهد بود.

یکی از وثایق و تضامین تسهیلات طرح تسریع گواهی کسر از حقوق صادر شده از شرکت طرف قرارداد بانک تجارت خواهد بود. دیگر وثیقه سفته با ضمانت یک نفر ضامن معتبر اعم از همکار پرسنل متقاضی، کاسب دارای پروانه کسب یا شخص مورد تایید شعبه است. ارائه قرارداد لازم الاجرا برای تضمین کافی به نظر می‌رسد.

هدف بانک تجارت چیست و این مجموعه چند شعبه فعال دارد؟

بانک تجارت یکی از بانک‌های دولتی کشور است که با هدف ارزش آفرینی برای مشتریان به ویژه مشتریان ارزنده، فعالیت خود را آغاز کرد. این بانک در نظر دارد در ادامه فعالیت خود به یکی از برترین بانک‌های کشور تبدیل شده و نیازهای مشتریان خود را در کمترین زمان و با جدیدترین خدمات تامین کند.

در حال حاضر این مجموعه با ۳۵۰ شعبه ریالی، ۱۸ شعبه ارزی و ۴۱ واحد ارزی در سراسر کشور به مردم در قالب سپرده، تسهیلات و تعهدات، خدمات ویژه و الکترونیک خدمت رسانی می‌کند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار