۱۳:۰۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۴

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان| فیش حقوقی فرهنگیان شاغل my.medu.ir + فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته eservices.cspf.ir

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان؛ فیش حقوقی فرهنگیان شاغل my.medu.ir و فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته eservices.cspf.ir را در ادامه شرح می دهیم.

حقوق معلم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دریافت فیش حقوقی فرهنگیان؛ فیش حقوقی فرهنگیان شاغل my.medu.ir و فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته eservices.cspf.ir را در ادامه شرح می دهیم.

 

ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان شاغل و بازنشسته

فیش حقوقی یکی از اسنادی بوده که به صورت ماهانه ارائه شده و در آن حقوق، اضافه کاری، بیمه و خالص دریافتی ماهانه معلمان درج شده است. برخی از دبیران با دریافت از طریق سامانه فیش حقوقی معلمان فرهنگی آشنایی نداشته و نیاز به کسب اطلاع در این باره خواهند داشت. سایت دریافت فیش حقوقی معلمان بازنشسته یک بستر اینترنتی در محیط وب بوده که به نشانی eservices.cspf.ir در اختیار کاربران قرار دارد. همچنین بستر اینترنتی دریافت فیش حقوقی معلمان شاغل به نشانی my.medu.ir بوده که بایستی مورد توجه قرار گیرد.

در فیش حقوقی معلم ها عناوینی مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد و همچنین محل خدمت، نوع استخدام و غیره درج شده است. در اندیشه معاصر به این فیش حقوقی و ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان پراخته خواهد شد. در ادامه مطلب نیز در ارتباط با شیوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی و گرفتن فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی توضیح داده شده است.

فیش حقوقی فرهنگیان

فرهنگیان نیز به مانند سایر افراد فعال در ارگان های دولتی به دلیل فعالیتی که در شغل خود دارند، حقوق دریافت می کنند. این افراد جهت اطلاع از میزان حقوق خود در در دوران کار و همچنین دوره کارورزی دانشگاه فرهنگیان و سایر موارد دیگر این قابلیت را داشته تا به صورت غیر حضوری به مشاهده فیش حقوقی بپردازند. برخی معلمان با دریافت از طریق سامانه فیش حقوقی معلمان فرهنگی آشنایی نداشته که در زیر به آن پرداخته شده است. فیش حقوقی فرهنگیان یک سند از جزئیات حقوقی دریافتی ماهانه معلمان شاغل و بازنشسته بوده که دریافت آن به صورت اینترنتی، امکان پذیر می باشد.

فرهنگیان شامل دو دسته معلمان فعال و بازنشسته شده که برای هر یک از این افراد فیش حقوقی صادر می شود.

فیش حقوقی صادر شده به صورت الکترونیکی است که قابلیت چاپ و دانلود را دارد، اما دسترسی به آن نیاز به طی مراحلی دارد.

فیش حقوقی معلمان بازنشسته از طریق سایت صندوق بازنشستگی به نشانی eservices.cspf.ir قابل دریافت بوده و همچنین دبیران شاغل این قابلیت را داشته تا با مراجعه به پورتال وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی نیز همان سایت سایت صندوق بازنشستگی می باشد که در اختیار فرهنگیان بازنشسته قرار دارد. درون فیش حقوقی معلمان، خالص دریافتی، بیمه و برخی از موارد دیگر درج شده و در کنار آن ها نام و نام خانوادگی معلم، کد ملی و غیره قرارد دارد. در ادامه مطلب در ارتباط با نحوه ورود به سایت های دریافت فیش حقوقی معلمان صحبت شده و همچنین در ارتباط با دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کدملی توضیح داده می شود.

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان

فیش حقوقی معلمان یک برگ الکترونیک حاوی جزئیات خالص دریافتی معلمان بارنشسته و شاغل به همراه اطلاعات بیمه و موارد دیگر می باشد. دبیران این قابلیت را داشته تا با مراجعه به دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی به این فیش دسترسی پیدا کنند. افراد جهت دریافت فیش حقوقی از سایت های مرتبط نیاز به طی مراحل ورود داشته که در ادامه در ارتباط با ورود به سامانه فیش حقوقی معلمان فرهنگی شاغل و بازنشسته توضیح داده می شود.

معلم بازنشسته جهت دریافت فیش حقوقی خود بایستی به سامانه بازنشستگی کشوری مراجعه نماید. برای انجام این کار ابتدا نشانی eservices.cspf.ir را در مرورگر اینترنتی تلفن همراه یا سیستم رایانه خود وارد می کند.

 

کاربر در ادامه به صفحه اصلی سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کرده و بایستی بر روی گزینه ورود به سامانه کلیک نماید.

مخاطب پس از کلیک بر روی گزینه ورود به سامانه بایستی به انتخاب شیوه ورود از میان آیتم های ورود با نام کاربری و رمز عبور، ورود شناسایی دوعاملی از طریق پیامک و شناسایی سه عاملی بپردازد.

به عنوان مثال فرد به انتخاب گزینه رمز ثابت پرداخته، فرم مرتبط را مشاهده نموده و بایستی پس از ورود نام کاربری و رمز عبور بر روی گزینه ورود کلیک نماید.فرهنگیان بازنشسته بدین صورت به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان وارد شده و موفق به دریافت آن می شوند. در فرآیند تکمیل فیلد های مشخص شده الزامی بوده که بایستی مورد توجه افراد قرار گیرد. براساس آنچه پیشتر در اندیشه معاصر بیان کرده ایم؛ این عملیات نیاز به اینترنت داشته و بایستی اتصال اینترنت به دستگاه مورد استفاده بررسی گردد.

دریافت فیش حقوقی معلمان شاغل

فرهنگیان شاغل نیز جهت برخورداری از خدمات سایت فیش حقوقی فرهنگیان نیاز به طی فرآیند ورود به سایت داشته و بایستی به انجام این کار بپردازند. در این فرآیند فرد ابتدا نشانی سایت وزارت آموزش و پرورش را به نشانی my.medu.ir در مرورگر گوگل وارد کرده تا به صفحه اصلی این بستر اینترنتی منتقل گردد.

معلم در ادامه به صفحه ورود سایت وزارت آموزش و پرورش وارد شده و بایستی در فرم ورود ابتدا نقش فرهنگی را تعیین کرده و سپس کد ملی، رمز عبور را به همراه کد امنیتی درج کرده و برروی گزینه ورد ضربه بزند.

فرهنگیان شاغل بدین صورت فرآیند ورود به پورتال وزارت آموزش و پرورش را طی کرده و موفق به انجام این کار خواهند شد. ورود صحیح اطلاعات در این رویه یکی از موارد الزامی بوده که بایستی مورد توجه قرار گیرد. این عملیات نیاز به اینترنت داشته و انجام آن تنها به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد. نحوه مشاهده فیش حقوقی از سامانه دریافت با کد پرسنلی و همچنین شیوه گرفتن فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی از موارد مبهم برای افراد بوده که در ادامه به آن ها پرداخته می شود.

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی

فیش حقوقی فرهنگیان شاغل و بازنشسته به صورت غیر حضوری قابل دریافت بوده که معلم بازنشسته جهت دریافت آن بایستی به سایت بازنشتگی کشوری به نشانی eservices.cspf.ir مراجعه و فرهنگیان شاغل به پورتال آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir بروند. دریافت فیش حقوقی با استفاده از کد پرسنلی درج شده بر روی کارت شناسایی فرهنگیان و سامانه فیش حقوقی معلمان فرهنگی در پورتال وزارت آموزش و پرورش امکان پذیر نبوده که بایستی مورد توجه قرار گیرد.

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی یک فرآیند غیرقابل انجام می باشد و فرد بایستی با استفاده از کد ملی و رمز عبور به فیش حقوقی خود دسترسی یابد. وزارت آموزش و پرورش قابلیت دریافت فیش حقوقی را در اختیار فرهنگیان شاغل قرار داده، اما دریافت با کد پرسنلی یک عملیات غیر قابل انجام می باشد.

هموارد فرد با ورود به بستر اینترنتی my.medu.ir و درج صحیح اطلاعات امکان دریافت فیش حقوقی را داشته و در این راه بایستی به اینترنت متصل باشد. گرفتن فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی از جمله موارد مبهم دیگر بوده که در ادامه در ارتباط با آن بحث خواهد شد.

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی امکان پذیر بوده و فرد در این فرآیند بایستی آدرس سایت بازنشستگی کشوری به نشانی eservices.cspf.ir را در مرورگر اینترنتی وارد نماید.در ادامه راه وارد صفحه اصلی شده از میان خدمات پر کاربرد و آیتم های موجود به انتخاب گزینه دریافت فیش حقوقی خواهد پرداخت.

فرد در ادامه به صفحه بعد رفته و پس از مشاهده موارد لازم بایستی برروی گزینه دریافت کلیک کند.

فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

کاربر پس از کلیک بر روی گزینه دریافت وارد مرحله بعد شده و در این بخش مطابق کادر قرمز رنگ نیاز به ورود شماره دفتر کل، کد ملی و شماره حساب خواهد داشت.

سپس بر روی دکمه ورود کلیک کرده تا به صفحه بعد منتقل گردد.

پس از ورود به صفحه جدید جهت دسترسی به این فیش حقوقی بر روی گزینه مشاهده فیش ضربه خواهد زد.

معلمان در آخر نیز به صفحه مرتبط با فیش حقوقی منتقل شده و امکان ساخت فایل پی دی اف از فیش حقوقی یا چاپ آن را خواهند داشت. فرآیند دریافت فیش با کدملی به اتمام رسیده و فرهنگیان بازنشسته موفق به انجام این کار می شود.

ورود صحیح کد ملی، شماره حساب و شماره دفتر کل از موارد مهم بوده که بایستی به آن توجه گردد. با توجه به اینترنتی بودن فرآیند دریافت فیش حقوقی، انجام این کار به صورت آفلاین امکان پذیر نخواهد بود.

دریافت فیش حقوقی معلمان شاغل با کد ملی

در قسمت قبل اشاره شد که دریافت فیش حقوقی از دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی امکان پذیر نمی باشد، اما قابلیت گرفتن فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی وجود داشته و فرد جهت انجام این کار بایستی به پورتال آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir مراجعه نماید.

برای انجام این کار با درج نشانی در مرورگر به صفحه اصلی رفته و بایستی فرآیند ورود را با درج کدملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور و وارد کردن عبارت امنیتی طی نماید.

سپس به مرحله بعد رفته و در این صفحه بایستی از میان آیتم های موجود در بخش اداری بر روی گزینه فیش حقوقی ضربه بزنید.

مخاطب پس از ضربه بر روی گزینه فیش حقوقی به صفحه بعد رفته و در این مرحله بایستی ماه و سال را انتخاب نموده و بر روی دکمه مشاهده ضربه بزند.

فرهنگیان در مرحله آخر فیش حقوقی را مشاهده نموده و امکان دانلود آن به صورت یک فایل پی دی اف و چاپ آن را خواهند داشت. کاربر با طی مراحل گفته شده فرآیند دریافت فیش حقوقی معلمان شاغل با کدملی را به اتمام رسانده و موفق به انجام این کار خواهد شد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار