اقتصادی

دریافت آنلاین وام قرض الحسنه دولت برای همه

طبق اعلام بانک مرکزی، وام فرزندآوری از تسهیلات قرض‌الحسنه با سود ۴ درصد محسوب می‌شود و به‌ منظور حمایت از خانواده و افزایش جمعیت ارائه شده است

وام‌

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از مکتوب نامه طبق اعلام بانک مرکزی، وام فرزندآوری از تسهیلات قرض‌الحسنه با سود ۴ درصد محسوب می‌شود و به‌ منظور حمایت از خانواده و افزایش جمعیت ارائه شده است.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

دریافت آنلاین وام قرض الحسنه دولت برای همه

طبق اعلام بانک مرکزی، وام فرزندآوری از تسهیلات قرض‌الحسنه با سود ۴ درصد محسوب می‌شود و به‌ منظور حمایت از خانواده و افزایش جمعیت ارائه شده است. که در این گزارش لینک دسترسی به فرم ثبت نام وام فرزندآوری را نیز ارائه داده ایم.مشمولان وام فرزندآوری، والدین فرزندان متولدین یکم فروردین ۱۴۰۰ به بعد هستند و شروع اقساط آن با شش ماه دوره تنفس آغاز می‌شود. همچنین کارمزد این وام چهار درصد به صورت سالانه است.

وام

دریافت آنلاین وام قرض الحسنه دولت برای همه

وثیقه مورد نیاز برای دریافت این وام شامل یکی از موارد داشتن حساب یارانه، سهام عدالت ، سفته یک نفر ضامن و یک نفر بستگان درجه اول می‌شود.

والدین می‌توانند برای دریافت این وام ابتدا با مراجه به آدرس www.ve.cbi.ir، در سامانه بانک مرکزی ثبت نام کرده و در مرحله دوم کد رهگیری از سامانه را دریافت کنند.

فرم ثبت نام وام فرزند آوری
فرم ثبت نام وام فرزند آوری را از لینک زیر دریافت کنید.

https://ve.cbi.ir/TasRequest.aspx

طبق قانون بودجه ۱۴۰۳، تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری به ازای فرزند اول ۴۰ میلیون تومان، به ازای فرزند دوم ۸۰ میلیون تومان، به ازای فرزند سوم ۱۲۰ میلیون تومان، به ازای فرزند چهارم ۱۵۰ میلیون تومان و به ازای فرزند پنجم و به بعد ۲۰۰ میلیون تومان است.

بانک مرکزی در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، تسهیلات قرض الحسنه فرزند ارائه می نماید. این وام به پدرانِ دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران بابت فرزندان متولد شده در داخل کشور از تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ به بعد، حداکثر تا ۲ سال پس از تولد فرزند تعلق می‌گیرد.

ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۳ به صورت اینترنتی و از طریق سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به نشانی ve.cbi.ir صورت می پذیرد؛ این سایت تنها مرجع رسمی کشور جهت ثبت نام متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه فرزند است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط