دردسر بزرگ برای ستاره فوتبال ایران؛ او نمی‌تواند برگردد!

در صورت فسخ قرارداد احمد نورالهی از سوی باشگاه شباب الاهلی این بازیکن برای بازگشت به فوتبال ایران دچار چالش خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از خبرورزشی،دردسر بزرگ برای ستاره فوتبال ایران؛ او نمی‌تواند برگردد!. صفحه خبری «منبر الکره الامارتیه» اعلام کرد ژاردیم سرمربی شباب الاهلی در طی دو روز آینده باید یکی از ۳ لژیونر خود را کنار بگذارد تا بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرد. احمد نوراللهی یکی از ۳ لژیونر کاندیدای خروج از شباب الاهلی است.

در صورتی که احمد نورالهی از لیست باشگاه شباب الاهلی خارج شود، نمی‌تواند حتی به صورت موقت به یکی از تیم‌های ایرانی برگردد و بعد از آن برای حضور دوباره در یکی از تیم‌های خارجی برنامه ریزی کند. به این خاطر که پنجره زمستانی فوتبال ایران بسته شده است و  تنها بازیکنانی می‌توانند به عضویت تیم‌های ایرانی در آیند که در حال حاضر بازیکن آزاد باشند.

در حالی این خبر در رسانه‌های اماراتی منتشر شده که احمد نورالهی در بازی قبلی برای تیمش در لیگ برتر امارات گلزنی کرده بود اما او این هفته در لیست تیمش قرار نگرفته است. گفته می‌شود شاید این تصمیم ژاردیم به این معنی باشد که احمد نورالهی باید آماده ترک تیم فعلی اش شود.

پیش از این با تصمیم این مربی مهدی قایدی به عنوان بازیکن قرضی به تیم استقلال تهران ملحق شد و حال باید منتظر ماند و دید که چه سرنوشتی در انتظار احمد نورالهی است.

 اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*