10:33 - 1403/04/20

صفر تا صد دریافت وام بانک رسالت؛

درخواست وام بانک رسالت در ibank.rqb.ir | مراحل اخذ وام از بانک قرض‌ الحسنه رسالت + روش اعتبارسنجی متقابل

دریافت تسهیلات در بانک رسالت غیر حضوری بوده و تنها از طریق سامانه ثبت نام وام بانک رسالت ibank.rqb.ir می توان اقدام کرد که برای کسب اطلاع بیشتر لازم است این گزارش از اندیشه معاصر را مطالعه بفرمایید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، درخواست وام بانک رسالت در ibank.rqb.ir و مراحل اخذ وام از بانک قرض‌ الحسنه رسالت به همراه روش اعتبارسنجی متقابل را در این گزارش بطور جامع بیان کرده ایم که اگر متقاضی دریافت وام از بانک رسالت هستید بتوانید برای درخواست وام بانک رسالت در ibank.rqb.ir اقدام کنید و پس از مطالعه مراحل اخذ وام از بانک قرض‌ الحسنه رسالت خودتان روش اعتبارسنجی متقابل را انجام دهید.

 

درخواست وام بانک رسالت در ibank.rqb.ir

درخواست وام بانک رسالت در ibank.rqb.ir

متقاضیان برای دریافت وام از بانک قرض الحسنه بانک رسالت می بایست به صورت غیر حضوری پس از افتتاح حساب در بانک رسالت و دریافت نتیجه اعتبارسنجی خود از سامانه مرآت با مراجعه به سامانه ثبت نام وام بانک رسالت ibank.rqb.ir درخواست خود را برای اخذ تسهیلات از این بانک ثبت نموده و همچنین می توانند برای محاسبه امتیاز وام نیز از سامانه mresalat.ir اقدام نمایند.

بانک قرض الحسنه رسالت از دسته بانک هایی است که جهت پیشرفت بانکداری الکترونیک گام بزرگی برای استفاده افراد جامعه از این روش نوین برداشته است.

این بانک با فراهم نمودن مراجعات غیرحضوری و اینترنتی، برای اخذ وام و هرگونه از کار های بانکی را در بستر اینترنت طراحی و ارائه کرده است.

برای دریافت تسهیلات بانک رسالت کافی است متقاضیان به سامانه دریافت وام بانک رسالت ibank.rqb.ir مراجعه و برای ثبت نام وام خود اقدام نمایند. در ادامه مطلب در رابطه با ثبت نام برای دریافت وام بانک رسالت به صورت غیر حضوری، مدارک لازم جهت دریافت تسهیلات این بانک، نحوه ثبت نام وام بانک رسالت و نحوه محاسبه امتیاز وام بانک رسالت برای متقاضیان توضیح داده خواهد شد.

مراحل اخذ وام از بانک قرض‌ الحسنه رسالت

می بایست بدانید که بانک قرض الحسنه رسالت ثبت نام به صورت مراجعه حضوری برای دریافت تسهیلات ندارد.

در این بانک جهت دریافت تسهیلات افراد می بایست به صورت غیر حضوری در سامانه ثبت نام وام بانک رسالت ibank.rqb.ir اقدام نمایند.

متقاضیان پیش از ثبت نام در سامانه وام بانک رسالت ibank.rqb.ir ، همانند سامانه بام بانک ملی، برای دریافت تسهیلات در این بانک ملزم می باشند که حساب قرض الحسنه افتتاح نمایند.

در صورت نداشتن سپرده قرض الحسنه نیز آنان می توانند به صورت غیر حضوری اقدام به افتتاح حساب سپرده قرض الحسنه در سایت mresalat.ir بانک رسالت نمایند.
از دیگر اقداماتی که پیش از ورود به سامانه ثبت نام وام بانک رسالت ibank.rqb.ir می بایست از سوی متقاضیان صورت گیرد لازم است که، علاوه بر افتتاح حساب در سامانه ثنا، برای اعتبار سنجی به سامانه مرآت بانک رسالت مراجعه و مدارک خود را بارگذاری نمایند.

مراحل ثبت‌ نام وام بانک رسالت

۱ افتتاح حساب بانک رسالت:
۲ اعتبارسنجی مرات:
۳ براورد تسهیلات:
۴ دریافت سفته الکترونیکی:
۵ ضمانت سفته:
۶ ورود به اینترنت بانک رسالت:
۷ درخواست تسهیلات:
۸ ثبت درخواست جدید:

مدارک لازم برای ثبت ‌نام در سامانه وام بانک قرض‌الحسنه رسالت ibank.rqb.ir

متقاضیان برای دریافت وام بدون سود و کارمزد از بانک قرض الحسنه رسالت می بایست پیش از اینکه اقدام به ثبت نام وام بانک رسالت نمایند مدارک لازم جهت دریافت وام را آماده نمایند که در ادامه مدارک لازم را که گیرنده وام می بایست برای دریافت تسهیلات آماده کند آورده شده است.

ارائه پرینت نتیجه درخواست سامانه مرآت بانک رسالت

ارائه مدرک شغلی ضامن (پروانه کسب یا نامه اشتغال به کار) یا ارائه پرینت نتیجه درخواست سامانه مرآت بانک رسالت ضامن

تحویل دو فقره چک صیاد یا یک طرف چک صیادی و طرف دیگر سفته (ارائه دو سفته مقدور نمی باشد.)

پر کردن فیش واریز و برداشت توسط وام گیرنده

پر کردن فرم معرفی وام گیرنده و ضامن

نحوه ثبت نام در سامانه وام بانک رسالت ibank.rqb.ir

به گزارش اندیشه معاصر، متقاضیان دریافت تسهیلات پس از افتتاح سپرده قرض الحسنه و دریافت نتیجه اعتبارسنجی خود از سامانه مرآت بانک رسالت که نظیر سامانه اعتبار من، به فرد امتیاز اعتباری می دهد، به راحتی می توانند در سامانه ثبت نام وام بانک رسالت ibank.rqb.ir اقدام به درخواست تسهیلات نمایند که در ادامه مرحله به مرحله نحوه ورود به سامانه ثبت نام وام بانک رسالت ibank.rqb.ir​ و ثبت درخواست تسهیلات آورده شده است.

 

متقاضیان ابتدا برای مراجعه به سامانه ثبت نام وام بانک رسالت می بایست آدرس ibank.rqb.ir را در مرورگر اینترنتی خود جستجو نمایند که در اندیشه معاصر لینک مستقیم بارگزاری کرده ایم.

 

لینک مستقیم ورود به سامانه بانک رسالت

پس از ورود به سامانه ثبت نام وام بانک رسالت ibank.rqb.ir همانطور که در صفحه زیر ملاحظه می نمایند در کادر اول نام کاربری و در کادر دوم رمز عبور خود را وارد نموده و پس از وارد نمودن متن تصویر بر روی کلمه ورود کلیک نمایند. ( این رمز و نام کاربری همان عباراتی است که افراد در زمان ثبت نام تعیین نموده اند.)، کافی است سمت راست صفحه بر روی قسمت تسهیلات کلیک نموده و گزینه درخواست تسهیلات را انتخاب نمایند.

در این صفحه می بایست افراد بر روی گزینه درخواست جدید کلیک نمایند.حال در این صفحه متقاضیان می بایست اطلاعات لازم را طبق اطلاعاتی که خود بانک به شما عرضه کرده است، وارد نمایند.

لازم به ذکر است کد اعتبارسنجی در صفحه نتیجه اعتبارسنجی شما در سامانه مرآت قابل مشاهده می باشد.

پس از انتخاب گزینه ثبت، پیامی مبنی بر عملیات با موفقیت انجام شد در بالای صفحه برای افراد نمایش داده خواهد شد.

پس از ثبت درخواست وام بانک رسالت و بررسی کارشناسان، از طریق پیامک یا تلفن به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه محاسبه امتیاز وام بانک رسالت mresalat.ir

هنگام محاسبه امتیاز وام برای متقاضیان شرایط حساب سپرده قرضه الحسنه حداقل مدت زمان حساب سه ماهه و حداکثر ۶ ماهه می باشد و کارمزدی که به وام تلعق خواد گرفت ۲ درصد می باشد.

براساس معدل حساب متقاضیان معادل وامی که به افراد تعلق می گردد محاسبه می شود و اینکه سقف وام حداکثر ۶۰ میلیون تومان است.

 

با میانگین ۲۰% حساب وام ۵ ساله می بایست بازپرداخت وام را پرداخت کنند.

با میانگین ۴۰% حساب وام ۴ ساله می بایست بازپرداخت وام را پرداخت کنند.

با میانگین ۶۰% حساب وام ۳ ساله می بایست بازپرداخت وام را پرداخت کنند.

با میانگین۸۰% حساب وام ۲ ساله می بایست بازپرداخت وام را پرداخت کنند.

با میانگین۱۰۰% حساب وام ۱ ساله می بایست بازپرداخت وام را پرداخت کنند.

 

 روش اعتبارسنجی متقابل در بانک رسالت imerat.ir

اعتبارسنجی متقابل، یک روش ارزیابی مدل است که تعیین می‌نماید نتایج یک تحلیل آماری بر روی یک مجموعه‌داده تا چه اندازه قابل تعمیم و مستقل از داده‌های آموزشی است.

این روش به‌طور ویژه در کاربردهای پیش‌بینی مورد استفاده قرار می‌گیرد تا مشخص شود مدل موردنظر تا چه اندازه در عمل مفید خواهد بود.

 

اعتبارسنجی مشتریان بانک‌ ها و مؤسسات مالی در سامانه مرات، که دربستر فضای مجازی به صورت غیر حضوری انجام می‌شود، مزایای زیادی برای بانک و متقاضی تسهیلات بانک رسالت دارد.

انجام غیرحضوری اعتبارسنجی ویژگی های خاص خودش را دارد که مهم ‌تر از همه ایمن بودن فرآیند اعتبارسنجی می باشد.

در سامانه اعتبار سنجی مرات بانک رسالت ارائه خدمات ارزیابی اعتباری، استاندارد سازی، هماهنگ‌ سازی فرآیند اعتبارسنجی، تعیین ظرفیت بدهی اعضاء بر اساس شاخص‌های اعتبارسنج، تعیین بهبود دهنده‌ های اعتباری متناسب با سطح اعتبار اعضاء، محاسبه ریسک اعتباری و پیشنهاد راهکارهای مدیریت آن و قابلیت اتکای بالای خروجی‌های اعتبارسنجی با توجه به استناد به اطلاعات و مدارک متقاضی، جزوی از خدمات سامانه اعتبار سنجی مرات است./اندیشه معاصر

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط