۱۷:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

داور پنالتی می ‌گرفت هم رونالدو توپ را به بیرون می ‌زد/ پرسپولیس با کلکسیون فوتبالیست ‌های جهان مساوی کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،ضیا عربشاهی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره دیدار تیم‌های النصر عربستان و نماینده کشورمان اظهار داشت: پرسپولیس در یکی از سخت‌ترین مسابقات این دوره و در زمین حریف یک امتیاز با ارزش گرفت هرچند که می‌...

واکنش رونالدو به نقاشی‌های فاطمه حمامی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،ضیا عربشاهی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره دیدار تیم‌های النصر عربستان و نماینده کشورمان اظهار داشت: پرسپولیس در یکی از سخت‌ترین مسابقات این دوره و در زمین حریف یک امتیاز با ارزش گرفت هرچند که می‌توانست برنده شود اما نباید غافل شویم که ما با کلکسیونی از بازیکنان برجسته دنیا روبرو بودیم در حالی که نیمکت پرسپولیس خالی بود.

وی افزود: بچه‌های تیم پرسپولیس خیلی خوب توانستند بازی را اداره کنند و در حالی که مقابل تماشاگران حریف و بازیکنان سرشناسی همچون سادیو مانه، اوتاویو، رونالدو و بقیه بازی می‌کردند باز هم توانستند نیمه نخست را بدون گل خورده به رختکن برگردند که این اتفاق کمی نبود.

بازیکن قدیمی پرسپولیس خاطرنشان کرد: از طرفی باید به یاد داشته باشیم که پرسپولیس چند بازیکن زخمی دارد و تیمش کامل نیست. شاید اگر این دیدار با پرسپولیس کامل برگزار می‌شد آن وقت ایراد بیشتری می‌شد گرفت که چرا برنده نشدیم ولی این پرسپولیس با شرایط فعلی که سعید صادقی و عمری هم شب قبل از بازی دچار مشکل شدند باز هم توانست در زمین حریف یک امتیاز بگیرد و ۸ امتیازی شود.

عربشاهی درباره صحنه پنالتی در دقیقه دوم بازی مقابل النصر توضیح داد: وقتی یک فوتبالیست در سطح جهان بین المللی می‌شود و از همه قاره‌ها با همه رنگ پوستی او را دوست دارند بی‌دلیل نیست. کریستیانو رونالدو به محض برخاستن از جا و مشاهده داور که اعلام پنالتی کرده بود گفت که روی او خطایی صورت نگرفته استل این نشان می‌دهد این بازیکن سقف همه اتفاقات مهم در فوتبال را دیده و برای رسیدن به اتفاقات فوتبالی حریص نیست.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار