۲۳:۴۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۲

حتما پیش از ثبت نام به آخرین اصلاحیات توجه داشته باشید

دانلود اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش اسفند ۱۴۰۲

با آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اسفند 1402 در رده های شغلی آموزگار ابتدایی، دبیری و هنرآموزی، داوطلبان می توانند با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام از جزئیات لازم برای شرکت در این آزمون مطلع شوند.

دانلود اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش اسفند ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، با آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اسفند ۱۴۰۲ در رده های شغلی آموزگار ابتدایی، دبیری و هنرآموزی، داوطلبان می توانند با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام از جزئیات لازم برای شرکت در این آزمون مطلع شوند.

نحوه اطلاع رسانی آخرین تغییرات دفترچه آزمون استخدامی

در برخی موارد ممکن است شرایطی تغییر کند که در اینصورت در طی اطلاعیه ای، کلیه تغییرات ایجاد شده در قالب اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی مجری برگزاری آن سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان می رساند تا این افراد بتوانند با آگاهی از شرایط تغییر یافته اقدام به ویرایش ثبت نام خود نمایند.

اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ که ممکن است شامل چند سری باشد، مانند دفترچه اصلی دارای اطلاعات مفصل نیست و معمولا مدتی پس از انتشار دفترچه اصلی راهنمای آزمون در سایت سنجش sanjesh.org منتشر می شود.

با توجه به اهمیت اطلاع داوطلبان از انتشار اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و اقدام به ویرایش اطلاعات در صورت لزوم، در ادامه این مقاله لینک دانلود اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ به همراه نکات پیرامون آن را ارائه داده ایم.

 

اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش با توجه به برخی تغییرات و حذفیات ممکن است در یک یا چند سری در بازه زمانی ثبت نام منتشر شود.

زمان انتشار اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی، دبیری و هنرآموزی ۱۴۰۲ همزمان با شروع ثبت نام این آزمون منتشر می شود اما گاهی ممکن است به دلیل برخی تغییرات در ظرفیت های کد رشته محل ها، تغییر منابع و … اصلاحیه ای درخصوص مندرجات دفترچه ثبت نام این آزمون منتشر شود.

از این رو مطالعه اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای تمامی داوطلبان یک الزام محسوب می شود. چرا که متقاضیان استخدام شفل معلمی با مطالعه دفترچه مذکور، می توانند نسبت به تغییر شرایط آگاهی یافته و برای ویرایش اطلاعات، به درستی اقدام نمایند.

 

اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲، در ۱۱ بهمن ماه در سایت سنجش منتشرشده است.

تاریخ انتشار فایل pdf اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ پس از انتشار دفترچه راهنما بوده و در آینده مشخص می شود. دانلود این فایل از سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org امکان پذیر بوده که بایستی مورد توجه قرار گیرد. در حال حاضر اطلاعیه ای در رابطه با انتشار اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی و آموزگار ابتدایی ۱۴۰۲ از سوی سازمان سنجش منتشر نشده است که در صورت اعلام هرگونه تغییرات، مقاله بروز رسانی و در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد.

 

دانلود اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲
همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است در صورت وجود هر گونه مغایرت یا اشکال در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز و آموزگار ابتدایی سال ۱۴۰۲، سازمان سنجش به عنوان مجری ثبت نام و برگزاری این آزمون با انتشار اطلاعیه یا اطلاعیه هایی لیست اصلاحیه های دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ را در سایت خود sanjesh.org اعلام می کند.

هر ساله ممکن است با توجه به تغییرات و حذفیات اعلام شده مدتی پس از آغاز ثبت نام و در طی مهلت نام نویسی و یا حتی بعد از آن اصلاحیه های در خصوص مندرجات دفترچه این آزمون منتشر شود. اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ تعداد مشخصی ندارد و با توجه به اصلاحات و تغییرات لازم متغیر است.

 

برای دانلود اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲، کلیک کنید.

بر طبق تجربیات سال های گذشته ممکن است مفاد فایل های اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش شامل تمدید مهلت ثبت نام آزمون تا تاریخی مشخص، تغییر شرایط احراز برخی شغل محل های ذکر شده در دفترچه راهنمای قبلی، اضافه کردن سهمیه یا امتیازات برای داوطلبان، تغییر کد رشته محل ها و ظرفیت های جدید و غیره باشد.

 

اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش شامل چه اطلاعاتی می شود؟
آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز مانند سایر آزمون ها دفترچه راهنمای ثبت نام آن توسط سازمان سنجش منتشر شده و پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام، اصلاحیه های مربوط به دفترچه نیز منتشر می گردد. داوطلبان به منظور کسب اطلاعات کامل درباره آزمون می بایست دفترچه راهنمای آزمون به همراه اطلاعیه ها و اصلاحات دفترچه را از سایت سنجش sanjesh.org پیگیری و به دقت مطالعه نمایند.

اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی، دبیری و هنرآموزی ۱۴۰۲ می تواند در خصوص مندرجات و بخش های مختلف راهنمای ثبت نام این آزمون باشد. از جمله موارد مهمی که ممکن است برای آنها اصلاحیه ای منتشر شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رشته محل های ارائه شده
تغییر شرایط احراز شغلی یک یا چند رشته محل
تغییر یا حذف ظرفیت های ارائه شده رشته های شغلی
اضافه یا حذف شهرهای مورد نیاز
تغییر و یا حذف برخی شرایط عمومی و اختصاصی
تغییر یا حذف و اضافه شدن مواد و منابع درسی عمومی، اختصاصی و تخصصی
با انتشار اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ که در خصوص یکی از شرایط و ضوابط مربوط به انتخاب یک رشته محل، ظرفیت های ارائه شده یک رشته و یا اعلام رشته های جدید بوده، داوطلبان می توانند با رعایت شرایط و ضوابط برای ویرایش ثبت نام خود اقدام کنند.

 

با توجه به اینکه در اصلاحیه دفترچه استخدامی آموزش و پرورش، ممکن است رشته یا شهری اضافه یا حذف شده و یا ظرفیت رشته ای تغییر یابد، مطالعه اصلاحیه های دفترچه در این زمینه برای داوطلبان ضروری است.

نکات تکمیلی اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲
متقاضیان ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ۱۴۰۲ باید پس از هر گونه اقدام برای ثبت نام و تکمیل مراحل نام نویسی آزمون سال جاری دفترچه راهنمای ثبت نام رشته های شغلی آموزگار ابتدایی، دبیری و هنرآموزی سال جاری را دانلود و مطالعه کرده و پس از کسب اطمینان از تطابق شرایط در این آزمون ثبت نام کنند. از این رو اطلاع از ضوابط و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از موارد مهم بوده که افراد تنها با مطالعه دفترچه قابلیت اطلاع از آن را خواهند داشت.

پس از انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، در صورت لزوم فایل pdf اصلاحیه ای که شامل تغییرات اعمال شده می باشد، از سوی سایت سازمان سنجش sanjesh.org منتشر می گردد. علاوه بر آن، مهلت مجددی نیز در اختیار داوطلبان قرار می گیرد تا بتوانند در صورت نیاز تغییرات موجود در اصلاحیه را در فرم ثبت نامی خود اعمال کنند.

از این رو داوطلبان باید اصلاحیه استخدامی آموزش و پرورش و همچنین اطلاعیه های مربوط به مواد امتحانی و منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در رابطه با تغییرات مواد آزمون پیگیری و مطالعه نمایند.

همچنین امکان دارد رشته ای اضافه یا حذف شده یا ظرفیت رشته ای تغییر یابد و ممکن است شرایط برخی رشته ها نسبت به شرایط مندرج در دفترچه تغییر کند، بنابراین داوطلبان اصلاحیه های مربوط به دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ در این زمینه را پیگیری و مطالعه نموده تا بتوانند طبق شرایط به روز شده آزمون عمل کرده و از روند آزمون حذف نشوند.

در ضمن داوطلبان می بایست فایل پی دی اف اصلاحیه های دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ در زمینه سهمیه ها و شهرهای مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش را به منظور اطلاع از هر گونه تغییر در شهر ها و سهمیه های این آزمون مطالعه نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه در سال جاری بزای اولین بار آزمون استخدامی مربی پرورشی و مشاوره بطور جداگانه از آزمون های آموزگاری، دبیری و هنرآموزی توسط جهاد دانشگاهی در سایت hrtc.ir صورت می گیرد متقاضیان این آزمون برای کسب اطلاع از تغییرات و اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی و مشاور به سایت مذکور مراجعه نمایند.

در آخر برای تکمیل نکات اصلاحیه دفترچه استخدامی آموزش و پرورش داوطلبان باید در نظر داشته باشند که اصلاحیه ها و اطلاعیه های مربوط به مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای شرکت در این آزمون ضروری است تا از هر گونه تغییر در مدارک لازم آزمون مطلع شوند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار