بی تابی برای گلزنی نتیجه داد

دانشگر برای جبران اشتباه ۴ دقیقه زمان خواست!

محمد دانشگر با گلزنی مقابل نیروی هوایی عراق اشتباه خود روی گل خورده سپاهان را جبران کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،مدافع باتجربه و ملی پوش سپاهانی‌ها در اولین بازی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا اتفاقات ویژه‌ای را تجربه کرد. او در دقیقه ۲۶ وقتی مهاجم تیم نیروی هوایی قصد شوتزنی به سمت دروازه سپاهان را کرد، با هدف جلوگیری از ضربه او روبه روی این بازیکن ایستاد اما شوت زده شده با برخورد به پای دانشگر تغییر مسیر داد و وارد دروازه پیام نیازمند شد.

دانشگر بعد از این برخورد توپ با پایش انگیزه زیادی داشت تا بتواند این اشتباه ناخواسته را جبران کند و البته که ۴ دقیقه بعد با باز کردن دروازه حریف عراقی این کار را به خوبی انجام داد.

در دقیقه ۳۰ توپ ارسالی روی دروازه نیروی هوایی جلوی پای دانشگر پیش تاخته افتاد تا او به ضربه‌ای زیبا توپ را به زیر طاق دروازه حریف بفرستد و گل تساوی را به ثمر برساند. اگرچه بازیکنان عراقی اعتقاد برخورد توپ به دست دانشگر قبل از گل داشتند، اما با مرور این صحنه توسط VAR مشخص شد که خطای هندی رخ نداده است.

در نهایت اینکه دانشگر فقط ۴ دقیقه برای جبران اشتباه خود روی گل خورده سپاهان زمان می‌خواست؛ او بعد از آن اشتباه برای گلزنی بی تاب بود و در نهایت هم به هدف خود رسید تا کمی از ناراحتی‌اش کم شود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.