۰۹:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۳

خیلی ممنون آقای تاج، ما را ببخشید و عفو کنید/ قول می‌دهیم دیگر به خاطر باخت‌های تاریخی تیم ملی و حذف از آسیا گریه نکنیم!

بی انصافی است بابت تمام این خدمات شایان، زحمات فدراسیون فوتبال را بی پاسخ بگذاریم و قدر این تحولات عمیق را ندانیم و از آن سرسری عبور کنیم.

نقل قول های رییس فدراسیون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،امروز از رئیس فدراسیون فوتبال، مصاحبه جالبی خواندیم و بیش از پیش متوجه شدیم اساسا، ما هم مثل اغلب مردم در باغ فوتبال نیستیم. یعنی اصلا چیزی از فوتبال نمی فهمیم که خبر از این همه تحولات عمیق نداریم.

مهدی تاج از موفقیت تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا سخن گفت و نتایج تیم را در قطر تحسین کرد. به زیرساخت های فوتبال در دوران مدیریت خودش اشاره کرد و به مردم خبر داد چه رفرم معجزه آسایی رخ داده است. او گفت با تیم های ملی مختلف، ۴ بار مردم را خنداندیم که این از معجزه فوتبال است. تاج خبر خوش دیگری را هم به مخاطبان فوتبال داد و گفت تا دو روز دیگر هتل پنج ستاره را در کمپ تیم ملی افتتاح می‌کنیم.

بی انصافی است بابت تمام این خدمات شایان، زحمات فدراسیون فوتبال را بی پاسخ بگذاریم و به خاطر همه این از خود گذشتگی ها، زبان به تمجید نگشاییم. از آقای تاج پوزش می طلبیم که چرا این فوتبال عالی و گل و بلبل را زودتر کشف نکردیم و اصلا چرا اینقدر برای کاستی ها و مشکلات لاینحل آن، غصه خوردیم. معذرت می خواهیم آقای تاج؛ ما را عفو کنید!

وقتی مقابل سوریه کارمان به پنالتی کشید و در یک قدمی حذف از آسیا قرار گرفته بودیم، بی دلیل تو سر و صورت خودمان کوبیدیم و از حال رفتیم. برای یک برد ناقابل مقابل سوریه، هزار بار مردیم و زنده شدیم. واقعا که چه انسان های ساده دلی بودیم، چقدر ساده انگار…

روزی که برای حذف تیم ملی در جام ملت های آسیا و شکست دردناک برابر قطر همراه با مردم ایران گریستیم، نمی دانستیم که ما موفق شده ایم، قله ها را فتح کرده ایم و نتایج فوق العاده ای گرفتیم. لعنت به ما آقای تاج، لعنت به ما که قدر تمام این خوبی ها را نمی دانیم و نمی فهمیم. حیف از این مدیریت ناب در فوتبال ایران که آن را تا امروز ستایش نکرده بودیم. با این صحبت های تازه رئیس فدراسیون فوتبال به این جمع بندی رسیدیم که مشکل، خودِ ما هستیم. درد اصلی این فوتبال، هواداران این ورزش هستند؛ در غیر این صورت وقتی همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش می رود، این همه غم و غصه برای چیست؛ به خاطر کیست؟

تاکید می کنیم آقای رئیس که ما را از صمیم قلب ببخشید؛ از این پس به شما قول می دهیم قبل از هر گونه غصه خوردن و گریه کردن هنگام شکست ها و حذف های تاریخی تیم ملی، ابتدا سطح شعورمان را بسنجیم و بی دلیل این دوران خوش زندگی را با اشک و آه و افسوس سپری نکنیم. خیلی ممنون آقای تاج، خیلی ممنون…

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار