۲۰:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

خلاصی پرسپولیس از شر بازیکن دردسرساز/ خبری که دل هواداران پرسپولیس را شاد می کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، باشگاه پرسپولیس بعد از اینکه با حکم فیفا مبنی بر پرداخت ۲۰۰ هزار دلار جریمه دیگر به بوژیدار رادوشویچ به اضافه ۲۰۰ هزار دلار قسط آخر طلب او محکوم شد، تا روز گذشته مهلت داشت که مبلغ ۴۰۰ هزار دلار ب...

خلاصی پرسپولیس از شر بازیکن دردسرساز/ خبری که دل هواداران پرسپولیس را شاد می کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، باشگاه پرسپولیس بعد از اینکه با حکم فیفا مبنی بر پرداخت ۲۰۰ هزار دلار جریمه دیگر به بوژیدار رادوشویچ به اضافه ۲۰۰ هزار دلار قسط آخر طلب او محکوم شد، تا روز گذشته مهلت داشت که مبلغ ۴۰۰ هزار دلار به رادوشویچ پرداخت کند.

اتفاقی که اگر رخ نمی داد پنجره نقل و انتقالات این باشگاه بسته می‌شد. در همین راستا باشگاه پرسپولیس از چند هفته پیش با فیفا مکاتبه داشت تا مبلغ ۴۰۰ هزار دلار را از حسابش به رادو پرداخت کند. از این‌رو فیفا نامه‌ای به وکیل رادوشویچ ارسال کرد تا این پرداختی با رضایت او باشد.

در این زمینه ابتدا رادو مخالفت کرد اما از قرار معلوم رضایت داده که طلبش را از فیفا بگیرد. او عصر دیروز در گفت‌وگوی کوتاهی با «فرهیختگان» اعلام کرد که مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت این پول به پایان رسیده اما قرار است طلبش را از فیفا دریافت کند. اتفاقی که باعث می‌شود پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس بسته نشود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار