۱۱:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۲

خر باهوش حسابی از خجالت کفتار مزاحم درآمد/ تقابلی باورنکردنی از نبرد خر و کفتار+ فیلم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، خر باهوش حسابی از خجالت کفتار مزاحم درآمد/ تقابلی باورنکردنی از نبرد خر و کفتار را در ادامه می بینید.       در طبیعت، قهرمانان شگفت انگیز ی که اغلب نادیده گرفته شده زیادی وجود دارن...

خر باهوش حسابی از خجالت کفتار مزاحم درآمد/ تقابلی باورنکردنی از نبرد خر و کفتار+ فیلم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، خر باهوش حسابی از خجالت کفتار مزاحم درآمد/ تقابلی باورنکردنی از نبرد خر و کفتار را در ادامه می بینید.

 

 

 

در طبیعت، قهرمانان شگفت انگیز ی که اغلب نادیده گرفته شده زیادی وجود دارند. یکی از این قهرمانان خر فروتن است. موجودی که ثابت کرده است بسیار بیشتر از یک حیوان باری است.

 

محافظ بعید

خرها موجوداتی مطیع، سرسخت و کند هستند. با این حال، در زیر این فضای بیرونی آرام، یک محافظ خشن نهفته است. هنگامی که یک کفتار در مزرعه سرگردان بود این سگ های مزرعه یا خود کشاورز نبودند که به کمک آمدند، بلکه یک الاغ بود. خر با روحیه تسلیم ناپذیر و قدرت شگفت انگیز خود توانست کفتار را دفع کند و از مزرعه و ساکنان آن محافظت کند.

 

نگهبان دام

کشاورزان اغلب الاغ را به دلیلی در میان دام های خود نگهداری می کنند. الاغ ها نسبت به سگ ها بیزاری طبیعی دارند و در مقابله با شکارچیانی مانند کایوت ها، گرگ ها و حتی کفتارها دریغ نمی کنند. صدای بلند و حرکات سریع آنها می تواند تهدیدهای بالقوه را بترساند و آنها را نگهبانی عالی برای دام های آسیب پذیر می کند.

 

قهرمان بی ادعا

حادثه خر و کفتار به عنوان یادآور قهرمانان غیرمنتظره در طبیعت است. خر که اغلب نادیده گرفته می شد و دست کم گرفته می شد، شجاعت و قدرت قابل توجهی در مواجهه با خطر از خود نشان داد. این داستان گواهی بر طبیعت و نقش محافظ خر به عنوان یک قهرمان بعید در قلمرو حیوانات است.

 

نتیجه گیری

داستان خر و کفتار نگاهی جذاب به دنیای طبیعت و قهرمانان غیرمنتظره ای است که در آن زندگی می کنند. این به عنوان یادآوری قدرت و شجاعت در بعید ترین مکان ها است. بنابراین، دفعه بعد که یک الاغ را دیدید، به یاد داشته باشید که در زیر فضای بیرونی آرام و مطیع آن، قلب محافظی نهفته است که آماده دفاع از قلمرو خود با خشونتی شگفت‌آور است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار