۱۵:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۲

خبر مهم پرسپولیس / رکود عجیب پرسپولیس در کورس قهرمانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در آخرین دیدار از روز دوم هفته بیست و چهارم رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه امروز جمعه تیم فوتبال مس رفسنجان میزبان پرسپولیس بود که  این دیدار با برتری یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. سرخپ...

خبر مهم و فوری برای هواداران پرسپولیس / شماره پیراهن بازیکنان سرخ پوش مشخص شد + اسامی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در آخرین دیدار از روز دوم هفته بیست و چهارم رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه امروز جمعه تیم فوتبال مس رفسنجان میزبان پرسپولیس بود که  این دیدار با برتری یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید.

سرخپوشان تهرانی در شرایطی به مصاف مس رفسنجان رفتند که سپاهان و استقلال به عنوان دو رقیب اصلی شأن برای رسیدن به قهرمانی قبل از این دیدار برابر حریفانشان به پیروزی رسیدند و همچنان رده‌های اول و دوم جدول را به خود اختصاص دادند.

پرسپولیس در این دیدار با علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی فر، گئورگی گولسیانی، علی نعمتی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، مهدی عبدی، وحید امیری، سعید صادقی و محمد عمری به میدان رفت.

گل محمدی که از وضعیت تهاجمی تیمش انتظار بیشتری دارد برای این دیدار عیسی آل کثیر و شیخ دیاباته را نیمکت نشین کرد و از مهدی عبدی و محمد عمری در خط حمله استفاده کرد تا بتواند با پیروزی در این دیدار همچنان یکی از امیدهای قهرمانی باشد.

در شرایطی که دو تیم بازی را آرام آغاز کرده بودند و موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها خلق نشده بود، در دقیقه ۲۵ جنجالی‌ترین صحنه بازی رخ داد و مهدی عبدی در حال حرکت به سمت دروازه مس با خطای رامتین سلیمان زاده سرنگون و با کارت قرمز مستقیم داور اخراج شد.

در حالی که عرب براقی ابتدا پشت محوطه جریمه را نشان داد اما پس از مشورت با کمک داور نقطه پنالتی را اعلام کرد. این تصمیم با اعتراض بازیکنان مس همراه شد و برای دقایقی بازی متوقف شد اما در نهایت گئورگی گولسیانی پشت ضربه ایستاد و توپ را به گل تبدیل کرد.

بعد از این گل مسی‌ها تلاش برای رسیدن به تساوی را آغاز کردند اما پرسپولیس در خط حمله با آرامش بازی کرد و توانست نیمه اول را با برتری به رختکن برود.

شروع نیمه دوم برای سرخپوشان با حملات تاثیرگذار همراه بود که در دقیقه ۵۱ محمد عمری از جناح راست به سمت مسی ها حمله کرد و موقعیت خطرناکی را ایجاد کرد اما ضربه اسماعیل فر به بدن لک برخورد کرد و به زمین برگشت.

مسی ها که با یک بازیکن کمتر نیمه دوم را آغاز کرده بودند برای رسیدن به گل تساوی تلاش زیادی کردند و در دقیقه ۵۷ فرصت بسیار خوبی داشتند تا گل تساوی را به ثمر برسانند اما شیمبا درون محوطه جریمه نتوانست توپ را کنترل کند.

در دقیقه ۶۰ پرسپولیس یک موقعیت عالی دیگر برای گلزنی داشت اما ضربه سروش رفیعی را مدافع مس از روی خط دروازه برگرداند تا سرخپوشان همچنان موقعیت های خود برای زیاد کردن فاصله را از دست بدهند.

در ادامه مسی ها تلاش کردند به گل تساوی برسند اما نتوانستند دروازه سرخپوشان را باز کنند تا شاگردان گل محمدی به سه امتیاز شیرین دست پیدا کنند و با ۴۸ امتیاز همچنان در تعقیب استقلال و سپاهان باشند. در صدر جدول سپاهان ۵۲ امتیازی است و استقلال با ۴۹ امتیاز در رده دون ایستاده است.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط