۰۷:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲

خبر مهم پرسپولیس از نقل و انتقالات پرسپولیس / زمان جدایی عمود پرسپولیس مشخص شد + تاکید اسطوره بر تمدید قرارداد

قرارداد اوسمار به عنوان دستیار یحیی گل‌محمدی ۱۵۰ هزار دلار بوده که در ادامه وقتی به‌عنوان سرمربی انتخاب شد به ۲۵۰ هزار دلار افزایش یافته است.

خبر مهم پرسپولیس از نقل و انتقالات پرسپولیس / زمان جدایی عمود پرسپولیس مشخص شد + تاکید اسطوره بر تمدید قرارداد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، زمان تمدید قرارداد اسومار مشخص شد | تایید درخواست افزایش رقم را در اندیشه معاصر بخوانید. مدیر برنامه های ایرانی اوسمار توضیحاتی در خصوص تمدید قرارداد این سرمربی با پرسپولیس داد.

در روزهای اخیر صحبت‌های زیادی در مورد پیشنهاد رسمی باشگاه پرسپولیس به اوسمار برای تمدید قرارداد مطرح شده و حتی صحبت از این است که اوسمار در صورت قهرمانی با پرسپولیس در رقابت‌های لیگ دستمزدی در حدود ۴۰۰ یا ۵۰۰ هزار دلار طلب خواهد کرد.

اما ایجنت این مربی برزیلی  در مورد مذاکرات باشگاه پرسپولیس با این مربی در مورد تمدید قرارداد اظهار داشت: «واقعیت امر این است که در مورد فصل آینده هیچ صحبتی بین باشگاه پرسپولیس و اوسمار مطرح نشده و اخباری که در این مورد مطرح شده را نمی‌توانم تایید کنم.»

وی در مورد اینکه آیا اوسمار در نظر دارد در صورت قهرمان کردن پرسپولیس دستمزد زیادی را طلب کند، یادآور شد: «در شرایط فعلی تمام تمرکز اوسمار روی قهرمانی پرسپولیس است و به مسائل دیگری فکر نمی‌کند. ضمن اینکه طبیعتا اگر اوسمار با پرسپولیس قهرمان شود مبلغ قرارداد او افزایش پیدا خواهد کرد.»

خبر مهم پرسپولیس از نقل و انتقالات پرسپولیس / زمان جدایی عمود پرسپولیس مشخص شد + تاکید اسطوره بر تمدید قرارداد

خبر مهم پرسپولیس از نقل و انتقالات پرسپولیس / زمان جدایی عمود پرسپولیس مشخص شد + تاکید اسطوره بر تمدید قرارداد

تمایل اوسمار به تمدید قرارداد با پرسپولیس

در پی پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به اوسمار برای تمدید قرارداد، این مربی برزیلی ابراز تمایل کرده که فصل آینده هم به کار ادامه دهد.

به گزارش فوتبالی، در شرایطی که هفته‌های پایانی لیگ را پشت سر می‌گذاریم، رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس سعی دارد وضعیت پرسپولیس را برای فصل آینده مشخص کند. او در نخستین قدم پیشنهاد تمدید قرارداد به اوسمار ویرا داده تا به این ترتیب، علاوه بر ایجاد انگیزه برای این مربی در اواخر فصل، شرایط را برای فصل آینده هم تثبیت کند.

در جلسه درویش و اوسمار، این مربی برزیلی ابراز تمایل کرده که فصل آینده هم به‌عنوان سرمربی پرسپولیس به کار ادامه دهد.

در همین زمینه اوسمار به باشگاه پرسپولیس گفته که به‌زودی مبلغ پیشنهادی خود را به باشگاه اعلام خواهد کرد تا توافقات نهایی و امضای قرارداد انجام شود.

قرارداد این مربی به عنوان دستیار یحیی گل‌محمدی ۱۵۰ هزار دلار بوده که در ادامه وقتی به‌عنوان سرمربی انتخاب شد به ۲۵۰ هزار دلار افزایش یافته است.

قرارداد اوسمار قطعا تمدید می‌ شود

چند روز پیش بود که رضا درویش گفت باشگاه پرسپولیس پیشنهاد خود برای تمدید قرارداد با اوسمار ویرا را به این مربی برزیلی اعلام کرده است.

اوسمار هم مذاکره برای تمدید قرارداد را به بعد از بازی با صنعت نفت موکول کرد. حالا از باشگاه پرپسولیس خبر می‌رسد که تمدید قرارداد اوسمار قطعی است و این برزیلی فصل آینده هم روی نیمکت پرسپولیس خواهد بود.

یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در واکنش به این موضوع گفت: اوسمار لیافت خود نشان داده است. او سرمربی بزرگ و فنی است. موضوع تمدید قرارداد اوسمار در هیات مدیره مطرح شده و همه اعضا موافق این مسئله هستند.

وی ادامه داد: ما در باشگاه پرسپولیس یک نفره تصمیم نمی‌گیرم و تصمیم جمعی به این است که قرارداد اوسمار تمدید شود. به این ترتیب قطعا قرارداد اوسمار با پرسپولیس تمدید می‌شود و این موضع به زودی اعلام رسمی خواهد شد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط