۱۵:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

خبر مهم میثم لطیفی درباره افزایش حقوق کارکنان دولت

رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری که بیش از ۵.۵ میلیون نفر هستند، دیروز به کارگزینی‌های دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.

حقوق کارمندان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی در جمع خبرنگاران درباره برگزاری آزمون استخدامی در سال ۱۴۰۳ گفت: بنای ما این است که آزمون استخدامی را به شکل یکپارچه برگزار کنیم. دیروز در جلسه فو‌ق‌العاده دولت موضوع بودجه دستگاه‌های اجرایی مطرح شد که بنده تاکید داشتم که ظرفیت‌های جذب نیروی انسانی باید در نظام بودجه ریزی کشور دیده شود.

وی افزود: تلاش ما این است که آزمون استخدامی برای تابستان برگزار شود و تامین اعتبار آن نیز توسط سازمان برنامه و بودجه صورت گیرد.

لطیفی گفت: افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری که بیش از ۵.۵ میلیون نفر هستند، دیروز به کارگزینی‌های دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.

افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان دولت ابلاغ شد

رئیس سازمان اداری و استخدامی خاطرنشان کرد: افزایش حقوق در سال جدید، به حقوق فروردین کارمندان می‌رسد اما اگر دستگاهی جا ماند و نتوانست احکام جدید را صادر کند، مابه‌التفاوت در ماه‌های بعد پرداخت می‌شود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

عبدالواحد حق طلب

پاسخ دادن

۱۷ فروردین ۱۴۰۳


نوبت قشر پایین جامعه کارگری حجمی طرحی روزمزدی وغیره رسید می‌گویید تامین بوج دیده شود ما نیروهای طرحی جهاد کشاورزی استان سیستان بلوچستان که از سال 1394/1/1بصورت طرحی در مراکز های خدمات ترویج جهادکشاورزی استان سیستان بلوچستان بکار گرفته شده ایم متاسفانه با کمترین حقوق شش میلیون تومان و بدون مزایای اکنون با تاخیر چندین ماهه حقوق پرداخت می گردد چقدر در پرداخت حق حقوق زیردستان ظلم شده از خدا بترسید عدالت برقرار کنید شرمنده خانواده های خود هستیم با تشکر فراوان جمعی از نیروهای طرحی جهاد کشاورزی استان سیستان بلوچستان مراکز خدمات ترویج جهادکشاورزی 1403/1/17

آخرین اخبار