۱۹:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

خبر ویژه برای معلمان و فرهنگیان( ۱۲ آذر ۱۴۰۲)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،علی فرهادی در گردهمایی مدیران‌کل آموزش و پرورش استان‌ها و اعضای شورای معاونان وزیر آموزش و پرورش، گفت: به لطف خدا رتبه‌بندی تقریباً به پایان رسیده است و حتی می‌توانیم به نحوی پایان مرحله استقرار ر...

رتبه بندی معلمان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،علی فرهادی در گردهمایی مدیران‌کل آموزش و پرورش استان‌ها و اعضای شورای معاونان وزیر آموزش و پرورش، گفت: به لطف خدا رتبه‌بندی تقریباً به پایان رسیده است و حتی می‌توانیم به نحوی پایان مرحله استقرار رتبه‌بندی و این اقدام بزرگ را در آذر امسال اعلام کنیم.

تاریخ پایانی رتبه بندی معلمان و فرهنگیان اعلام شد
وی بیان کرد: در دولت سیزدهم نگاه به آموزش و پرورش، نگاه خوبی است. امسال تا کنون در ستاد ۴۱ درصد تخصیص بودجه گرفته شده که افزایش سهم نوسازی در حال پیگیری و رسیدگی است.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: پاداش پایان خدمت موضوعی است که در حال پیگیری و رایزنی با دستگاه‌ها و افراد مختلف هستیم و به زودی احکام بازنشستگان صادر خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسأله سرانه مدارس به جد در حال پیگیری است، افزود: رابطه خوبی بین ما و سازمان برنامه و بودجه برقرار است و ان‌شاءلله به سمت گره‌گشایی در بسیاری مسائل پیش می‌رود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار