۱۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۶

خبر فوری پرسپولیس | جانشین یحیی گل محمدی در پرسپولیس مشخص شد / جانشین گل محمدی را بشناسید + بیوگرافی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از منیبان و خبر ورزشی، خبر فوری پرسپولیس | جانشین یحیی گل محمدی در پرسپولیس مشخص شد / جانشین گل محمدی را بشناسید + بیوگرافی. تیم پرسپولیس در هفته های گذشته موفق نشده است نتایج قابل توجهی به ...

یحیی گل محمدی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از منیبان و خبر ورزشی، خبر فوری پرسپولیس | جانشین یحیی گل محمدی در پرسپولیس مشخص شد / جانشین گل محمدی را بشناسید + بیوگرافی. تیم پرسپولیس در هفته های گذشته موفق نشده است نتایج قابل توجهی به دست بیاورد و صدر جدول را از دست داده است.

در همین خصوص اخبار حاکی از آن است که بعد از شکست مقابل هوادار، در صورتی که پرسپولیس ۶ امتیاز کامل بازی با نفت مسجد سلیمان و تراکتور را نگیرد از هدایت تیم پرسپولیس کنار می رود.

گفتنی است گزینه اصلی درویش برای جایگزینی یحیی گل محمدی هم مربی خارجی خواهد بود.

یحیی گل محمدی جزو مربیانی محسوب می‌شود که منهای نتایج خوبی که با پرسپولیس گرفته نکته‌ای مهم را به همگان ثابت کرده است: اینکه او جزو مربیان نسل جوان ما نبود که برای آزمون و خطا به پرسپولیس آمد.یحیی گل محمدی بر خلاف خیلی‌ها که یک شبه در مربیگری ره صد ساله می‌روند، به صورت گام به گام در مربیگری ظاهر شد.

گل محمدی کارش را در مربیگری از سال ۱۳۸۷ و در تیم صبای قم آغاز کرد. سپس به تریبت یزد رفت و حتی روی نیمکت نساجی مازندران نشست. در دروه‌ای کوتاه هم سرمربی پرسپولیس شد، اما دوباره کارش را در تیم‌های دیگری پیگیری کرد و این بار سعی کرد منهای تجربه اش در تیم گل ریحان البرز در لیگ برتر تیمداری کند.

یحیی گل محمدی وقتی وارد پرسپولیس شد، برانکو تیمی را ساخته بود که چند بار جام گرفت؛ همین مساله به جای اینکه کار یحیی را ساده‌تر کند از نظر نتیجه گیری می‌توانست نقطه پایانی راهش در پرسپولیس باشد، اما امروز چه کسی می‌تواند نیمکت پرسپولیس را بدون این مربی تصور کند؟

عملکرد یحیی گل محمدی در پرسپولیس فارغ از نتیجه گیری این بود که فرصت‌ها در تیم‌های بزرگ زیاد نیست؛ باید از کوچک‌ترین موقعیتی استفاده کرد و یحیی گل محمدی هم همان تیم برانکو را به طرق مختلف تقویت کرد؛ با کمبود‌ها در برخی پست‌ها ساخت و در خرید‌ها هم خوب عمل کرد…امروز یحیی گل محمدی در پرسپولیس جانشین ندارد و این خود برای یک مربی و نسل مربیانی مانند گل محمدی اتفاق کوچکی نیست.

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

یوسف

۲۸ بهمن ۱۴۰۱


با سلام میگم اگه قرار به رفتن یحیی باشه به‌نظر شما برای این مقطع از فصل که دیگه وقت برای آزمون و خطا نیست اسکوچیچ می‌تونه گزینه خوبی باشه چون با اکثر بازیکنان پرسپولیس هم آشنایی داره

نظرات بسته شده است

آخرین اخبار