۱۷:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۲

خبر فوری ورزشی | عذرخواهی احمد نوراللهی از امیر قلعه‌ نویی! / ستاره پرسپولیس از حضور در رقابت‌ های مقدماتی جام جهانی محروم شد

احمد نوراللهی باز هم از امیر قلعه‌نویی عذرخواهی نکرد تا فرصت حضور در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی را از دست بدهد.

بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس با حضور فوق ستاره فوتبال ایران / خوشحالی هوادران از حضور این لژیونر در پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، قلعه‌ن ویی قبلا گفته بود مشکل احمد فنی نیست و او به دلایل انضباطی از اردوی تیم کنار گذاشته شده و ما باید یک سری از اصول را رعایت کنیم. خیلی‌ها تصور می‌کردند ستاره ایرانی تیم الوحده امارات با عذرخواهی از قلعه‌نویی شرایط بازگشت دوباره خود به تیم ملی را فراهم کند اما احمد چنین کاری را انجام نداد چرا که می‌دانست حتی در صورت بازگشت به تیم ملی هم به احتمال بسیار زیاد باید بازی‌ها را از روی نیمکت تماشا کند.

چرا ستاره پرسپولیسی از قلعه‌ نویی عذرخواهی نکرد؟

نکته دیگر این‌که احتمال داشت احمد نوراللهی به دلیل جوان‌گرایی نسبی در تیم ملی باز هم کنار گذاشته شود. در حال حاضر بازیکنی چون روزبه چشمی با ۳۰ سال سن به همین دلیل کنار گذاشته شده و البته کاملا مشخص است که قلعه‌نویی خیلی اعتقادی به بازی او ندارد.

در مورد هم می‌شد همین پیش‌بینی را انجام داد و این‌که به هر حال او بازیکن جوانی محسوب نمی‌شود و از همه مهمتر این‌که اگر دعوت می‌شد هم شانس چندانی برای فیکس بازی کردن نداشت نوراللهی ت.

احمد نوراللهی با جمع‌بندی همه شرایط تصمیم گرفت قید عذرخواهی از قلعه‌نویی را بزند و قطعا تا روزی که او سرمربی تیم ملی است شانسی برای دعوت مجدد نخواهد داشت مگر این‌که تصمیمش عوض شود و از شخص سرمربی تیم ملی عذرخواهی کند.

نکته جالب این‌جاست که نوراللهی بعد از ترک اردوی تیم ملی ناگهان از نظر فنی اوج گرفت و بازی‌های بسیار خوبی را برای الوحده امارات انجام داد و چند گل حساس هم برای این تیم به ثمر رساند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار