خبر فوری ورزشی / ستاره پرسپولیس جانشین لژیونر پرسپولیسی می‌شود؟

مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع فیکس تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، شانس اصلی جانشینی شجاع خلیل‌زاده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از خبر ورزشی، مدافع الاهلی قطر با توجه به دوری سه ماهه از مسابقات به دلیل مصدومیت، یکی از غایبان تیم ملی در تورنمنت کافا خواهد بود که اواخر خرداد برگزار می‌شود.

با پایان لیگ و برگزاری رقابت‌های باقی مانده جام حذفی، اردوی تیم ملی فوتبال از اواخر هفته آینده برای حضور در تورنمنت کافا آغاز می‌شود و تیم ملی کشورمان پس از برگزاری اردو در تهران برای شرکت در این مسابقات عازم بیشکک قرقیزستان می‌شود.

در آستانه مسابقات جام کافا، مصدومیت شجاع خلیل‌زاده سبب شده تا مدافع ایرانی الاهلی قطر فیفادی خرداد را از دست بدهد و یکی از غایبان تیم ملی در تورنمنت کافا لقب بگیرد.

گفته می‌شود خلیل‌زاده به دلیل مصدومیت ۳ ماه دور از میادین فوتبال خواهدبود اما پرسش اینجاست: چه کسی قرار است در لیست جدید تیم ملی جانشین شجاع خلیل‌زاده شود؟

خبردار شدیم مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع فیکس تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، شانس اصلی جانشینی شجاع خلیل‌زاده است. مدافع مورد علاقه کارلوس کیروش یکی از بهترین و آماده‌ترین مدافعان و بازیکنان لیگ بیست و دوم بوده و در قهرمانی پرسپولیس نیز بسیار تأثیرگذار بوده است.

مرتضی پورعلی‌گنجی در اولین لیست امیر قلعه نویی به دلیل مصدومیت از ناحیه گردن قرار نگرفت و با توجه به شرایط پیش آمده برای خلیل زاده، پیش بینی می‌شود در لیست جدید سرمربی تیم ملی باشد.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.