۱۳:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۷

خبر فوری درباره پرداخت بیمه درمانی معلمان و فرهنگیان

وزیر آموزش و پرورش درباره پرداخت بیمه درمانی معلمان و فرهنگیان تذکر داد.

خبر فوری درباره پرداخت بیمه درمانی معلمان و فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر در مجلس یازدهم شورای اسلامی توضیحاتی درباره پرداخت معوقات بیمه درمانی فرهنگیان ارائه داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر در مجلس یازدهم شورای اسلامی  درباره اعتراض جمعی از فرهنگیان به دلیل تاخیر در پرداخت هزینه‌های درمانی آنها، گفت: هزینه درمان سال ۱۴۰۱ فرهنگیان پرداخت نشده که ضروریست هرچه سریعتر این معوقات به آن‌ها پرداخت شود.

وی با اشاره به پیگیری انجام شده از آموزش و پرورش و شرکت بیمه مربوطه برای پرداخت معوقات بیمه درمان فرهنگیان، افزود: در پیگیری‌های صورت گرفته از شرکت بیمه آتیه سازان حافظ، به عنوان شرکت مربوطه، بابت پرداخت هزینه‌های درمانی معوق سال ۱۴۰۱ فرهنگیان، شرکت بیمه آتیه سازان حافظ اعلام کرد که وجوه هزینه درمان فرهنگیان را به حساب آموزش و پرورش واریز کرده و این آموزش و پرورش است که متعهد به پرداخت هزینه درمان فرهنگیان است.

نماینده شاهین‌شهر در مجلس در تذکر به آقای صحرایی وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: جهت رفع مشکل ضروریست که وزیر و وزارتخانه مربوطه نسبت به تسریع در پرداخت هزینه درمانی معوق سال ۱۴۰۱ این گروه از فرهنگیان اقدام لازم را انجام دهند تا این مشکل حل شود.

حاجی دلیگانی بیان کرد: این موضوع باعث نارضایتی فرهنگیان شده که بسیاری با مراجعه به دفاتر نمایندگان گلایه خود را ابراز کرده‌اند که باید اقدامات لازم صورت گیرد تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

 

مطالب مرتبط