خبر فوری تیم ملی فوتبال ایران / سرمربی ایران مشخص شد/ جانشین کی روش رونمایی شد

برخی مربیان داخلی نظر خود را برای استفاده از چند گزینه به فدراسیون فوتبال تحمیل کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از میدان،خبر فوری تیم ملی فوتبال ایران / سرمربی ایران مشخص شد/ جانشین کی روش رونمایی شد.چندی پیش ائتلافی بزرگ در کانون مربیان شکل گرفت. گروهی در این کانون با حذف سکانداران قبلی اداره امور را در دست گرفتند و با توافقاتی که در نتیجه انتخابات صورت گرفت فعلا در راس قدرت هستند. با وجود برخی اختلافات در بین اعضای این کانون ، بر یک چیز اتفاق نظر دارند و آن استفاده از مربی ایرانی برای تیم‌های ملی است.

از این رو همه اعضای کانون به توافق رسیدند که فدراسیون فوتبال را مجاب به استفاده از مربی ایرانی کنند. بهترین گزینه از نگاه‌ آنها امیر قلعه‌نویی بود. وقتی اعضا بر سر این مربی به توافق رسیدند زمان آن بود که فدراسیون فوتبال برای استفاده از این مربی مجاب شود. این‌طور که شنیدیم رایزنی‌ها آغاز شد و کانون با استفاده از هر قدرتی که داشت به هیات‌رئیسه نفوذ کرد و رای چند نفر را گرفت. فراموش نکنیم کانون مربیان اخیرا زیر پوشش اتاق بازرگانی رفته است و طبعات حمایت‌های مالی، این کانون را قدرتمند‌تر می‌کند.

در چنین شرایطی بود که جلسه هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار شد و کانون مربیان با جلب نظر تعدادی از اعضا، موافقت آنها را برای انتخاب امیر قلعه‌نویی به‌عنوان سرمربی تیم ملی گرفت. برخی اعضای هیات‌رئیسه موافق مربی ایرانی بودند و تعدادی از آنها خواهان همکاری با قلعه‌نویی شدند.

در این میان البته این نکته هم قابل‌توجه است که قلعه‌نویی هنوز انتخاب نهایی فدراسیون برای جانشینی کی‌روش نیست و در روزهای آینده ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که فضا کاملا تغییر کرده و حتی شاید شاهد بازگشت کی‌روش به نیمکت تیم ایران باشیم.

 اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*