۱۷:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۶

خبر فوری ایران خودرو برای متقاضیان ثبت نام خودرو

اقتصاد 100- ایران خودرو اخیرا فراخوان جدید برای متقاضیان خودرو پژو پارس منتشر کرده است. بر مبنای این اطلاعیه مشتریان می‌توانند به جای این خودرو تارا دستی، ۲۰۷ پانوراما دستی یا سورن پلاس خرید کنند.

فروش فوق العاده ایران خودرو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، براساس اطلاعیه ایران خودرو متقاضیان می‌توانند با پرداخت ۲۳۲ میلیون و ۵۴۲ هزار تومان به جای پژو پارس تارا دستی را مهر ۱۴۰۳ تحویل بگیرند.​

در این طرح جایگزینی، متقاضیان می‌توانند با پرداخت ۲۹۳ میلیون و ۵۶۲ هزار تومان به جای پژو پارس خودرو سورن بنزینی را در مهر۱۴۰۳ تحویل بگیرند.

گزینه سوم پیشنهادی این است که متقاضیان با پرداخت ۲۵۲ میلیون و ۴۴۵ هزار تومان به جای پژو پارس، خودرو ۲۰۷ پانوراما دستی را در پاییز ۱۴۰۳ تحویل بگیرند.

بر اساس بخشنامه شرایط تبدیل تعهد پژو پارس، این شرایط برای آن دسته از متقاضیان خرید پژو پارس از سامانه یکپارچه با اولویت بهار ۱۴۰۳ است که خودروهای پژو پارس سفارشی و پژو پارس ELX را ثبت‌نام کرده بودند.

در این طرح ایران‌خودرو به متقاضیان این دو خودرو پیشنهاد داده که به‌جای خودروهای ثبت‌نامی، سه خودرو دیگر تحویل بگیرند. متقاضیان می‌توانند طی مدت ۱۰ روز با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام کنند.

کلیه شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه‌های فراخوان اولویت‌های سامانه یکپارچه فروش خودرو متقاضیان عادی در خصوص متقاضیان این بخشنامه لازم الاجرا خواهد بود.

برنامه فروش‌های پیش فروش ارائه شده در صورت افزایش قیمت محصول در زمان تحویل، معادل پیش پرداخت مشمول افزایش قیمت نمی‌شود.

هزینه های قانونی پرداختی از سوی مشتری از جمله حق بیمه شخص ثالث، مالیات و سایر موارد مترتب بر این قرارداد بر اساس نرخ‌ها و قوانین زمان ثبت نام محاسبه شده است.

در صورت تغییر مبالغ تا زمان تحویل خودرو پرداخت مابه التفاوت کلیه موارد مذکور به عهده مشتری است.

برای متقاضیان سورن پلاس بنزینی امکان استفاده از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی در زمان ارسال دعوتنامه تکمیل وجه وجود خواهد داشت.

منبع:صدآنلاین

مطالب مرتبط