22:19 - 1403/04/02

خبر فوری از زمان نهایی واریز معوقات بازنشستگان تامین‌اجتماعی بانک رفاه در تیر/دو تا هفت تیر به حساب می آید؟

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق فروردین‌ماه مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی از امروز دوم تیرماه آغاز شده و تا هفتم تیر نیز ادامه خواهد داشت.

خبر فوری از زمان نهایی واریز معوقات بازنشستگان تامین‌اجتماعی بانک رفاه در تیر/دو تا هفت تیر به حساب می آید؟
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان در انتظار واریز معوقات فروردین هستند.علیرغم اینکه بیشتر بازنشستگان مستمری خرداد خود را دریافت کرده‌اند، هنوز واریز معوقات فروردین انجام نشده است.

لازم به ذکر است افزایش سالیانه حقوق مستمری‌بگیران این سازمان مطابق روال هر ساله، پس از تعیین و تصویب میزان افزایش سالیانه از سوی هیأت وزیران و ابلاغ مصوبه مربوطه اجرایی شده است.

پیش از این حقوق اردیبهشت‌ماه و خردادماه مستمری‌بگیران سازمان تأمین‌اجتماعی، مطابق با افزایش سالانه پرداخت و مقرر شده بود مابه‌التفاوت فروردین‌ماه بلافاصله پس از اتمام فرایند پرداخت حقوق خردادماه به حساب مستمری‌بگیران سازمان واریز شود.

پیش از این صولت مرتضوی وزیر کار و رفاه گفته بود ۳۵ درصد به حقوق حداقل‌بگیران بازنشسته تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۳ اضافه شده که این افزایش از اول فروردین امسال اعمال می‌شود. بخش دیگری از بازنشستگان نیز سایر سطوح درآمدی هستند که افزایش حقوق این افراد نیز ۲۲ درصد + ۶۵۰ هزار تومان است؛ این رقم نیز اعمال و با حقوق اردیبهشت و خردادماه تحت عنوان مطالبات معوق پرداخت خواهد شد.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط