۱۶:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۱

خبر فوری از رتبه بندی معلمان ۱۱ فروردین| واریزی ۳۴ میلیون تومانی برای این معلمان

پیام شما شهروندان عزیز در مورد اجرای طرح رتبه بندی برای معلمان بازنشسته، پیگیری شد.

خبر فوری از رتبه بندی معلمان ۱۱ فروردین| واریزی ۳۴ میلیون تومانی برای این معلمان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،  رتبه بندی معلمان به منظور ارزیابی عملکرد آنها و تشویق به بهبود عملکرد و ارتقای کیفیت آموزش و پرورش انجام می شود. این رتبه بندی می تواند به عنوان یک ابزار ارزیابی و مقایسه عملکرد معلمان در یک سطح مشخص از آموزش و پرورش استفاده شود و به مدیران و سیاستگذاران در تصمیم گیری های مربوط به ارتقای معلمان و توسعه سیاست های آموزشی کمک می کند. هدف اصلی این رتبه بندی، بهبود کیفیت آموزش و پرورش و افزایش عملکرد معلمان است.

شما شهروندان عزیز در مورد اجرای طرح رتبه بندی برای معلمان بازنشسته، پیام‌هایی برای سرویس شهروندخبرنگار  ارسال کردید، که پس از بررسی برای پیگیری به سرویس اجتماعی ارجاع داده شد.

رتبه بندی معلمان به منظور ارزیابی عملکرد آنها و تشویق به بهبود عملکرد و ارتقای کیفیت آموزش و پرورش انجام می شود. این رتبه بندی می تواند به عنوان یک ابزار ارزیابی و مقایسه عملکرد معلمان در یک سطح مشخص از آموزش و پرورش استفاده شود و به مدیران و سیاستگذاران در تصمیم گیری های مربوط به ارتقای معلمان و توسعه سیاست های آموزشی کمک می کند. هدف اصلی این رتبه بندی، بهبود کیفیت آموزش و پرورش و افزایش عملکرد معلمان است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ب

مطالب مرتبط

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

امین

پاسخ دادن

۱۳ فروردین ۱۴۰۳


با سلام و تبریک سال نو لطفا در مورد بازنشسته های 1402 مهر ماه و معوقات رتبه بندی هم سوال کنید چرا تا به حال پرداخت نشده ضمنا اصلاحیه احکام رتبه بندی هم هنوز واریز نشده و در احکام بازنشستگی درج نگردیده .خواهشمند است از جناب وزیر آموزش و پرورش و نمایندگان محترم پیگیری عاجل نمائید تا حق ما بازنشستگان بعد از 30 سال خدمت صادقانه دریافت گردد. ممنون

آخرین اخبار