خبر فوری از تعطیلی مدارس اصفهان فردا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲/ تعطیلی مدارس اصفهان در ۱ آذر ۱۴۰۲ صحت دارد؟

هوای اصفهان با میانگین ۶۵ وضعیت قابل قبول را نشان می‌دهد. حالا سوال بعضی از والدین و دانش آموزان این است که آیا مدارس اصفهان فردا چهارشنبه ۱ آذر تعطیل است یا خیر؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، هوای اصفهان با میانگین ۶۵ وضعیت قابل قبول را نشان می‌دهد. حالا سوال بعضی از والدین و دانش آموزان این است که آیا مدارس اصفهان فردا چهارشنبه ۱ آذر تعطیل است یا خیر؟

آیا فردا چهارشنبه ۱ آذر مدارس اصفهان تعطیل است؟

تا این لحظه تنظیم خبر همه مدارس استان اصفهان فردا اول آذر ۱۴۰۲ باز است و هیچگونه خبری مبنی بر تعطیلی احتمالی مخابره نشده است.

هر لحظه که اطلاعیه رسمی برای تعطیلی امروز صادر بشود؛ در همین خبر به سمع و نظر شما خواهیم رساند.

 

وضعیت آلودگی هوای اصفهان

شاخص کیفی هوای کلان‌شهر اصفهان بر اساس داده‌های ۱۶ ایستگاه سنجش در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت هفت صبح امروز سه‌شنبه سی آبان ماه با میانگین ۶۴ وضعیت قابل قبول را نشان می‌دهد.

هوای اصفهان روز دوشنبه در شرایط ناسالم قرار داشت اما در پی بارانی شدن هوا و تداوم آن تا شامگاه دیروز، شاخص هوای این کلان‌شهر صبح امروز در وضعیت قابل قبول قرار گرفته است.

بر اساس داده‌های سامانه برخط کنترل کیفیت هوای سازمان محیط‌زیست (منطقه اصفهان) شاخص هوای این کلان‌شهر در ایستگاه پایش خیابان‌های ۲۵ آبان و میرزا طاهر و سپاهان شهر با ۲۳، میدان انقلاب با ۳۴، خیابان پروین اعتصامی با ۳۶، رهنان با ۳۳، دانشگاه صنعتی با ۳۴، خیابان زینبیه با ۴۶، خیابان‌های فیض و فرشادی با ۳۵، بولوار کاوه با ۳۲، کردآباد با ۲۷ و ولدان با ۲۱ AQI در وضعیت پاک است.

شاخص هوا در ایستگاه خیابان احمدآباد با ۷۰، پارک زمزم با ۹۸ و بزرگراه خرازی با ۷۶ AQI وضعیت قابل قبول را نشان می‌دهد.

امروز شاخص هوا در زرین شهر با ۵۹ و قهجاورستان با ۹۰ AQI در وضعیت قابل قبول و در مبارکه با ۲۹ پاک ثبت شد. همچنین شاخص هوای سجزی با ۱۱۲ و شاهین شهر با ۱۲۱ AQI وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس را نشان می‌دهد ایستگاه سنجش آلودگی هوای شهرهای مجاور اصفهان از جمله خمینی شهر، نجف آباد، منطقه صنعتی دولت آباد و کاشان قطع است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.