۱۳:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۹

خبر خوش ظهر جمعه ای وزیر آموزش پرورش به فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،وزیر آموزش و پرورش گفت: پاداش تمام فرهنگیان بازنشسته تا پایان سال ۱۴۰۲ پرداخت می‌شود. رضا مرادصحرایی امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه آموزش و پرورش عزیز و گوهر ملت ...

وزیر آموزش و پرورش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،وزیر آموزش و پرورش گفت: پاداش تمام فرهنگیان بازنشسته تا پایان سال ۱۴۰۲ پرداخت می‌شود.

رضا مرادصحرایی امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه آموزش و پرورش عزیز و گوهر ملت است اظهار داشت: هیچ فعالیتی در آموزش و پرورش زودبازده نیست ولی خوش‌بازده است.

وی با بیان اینکه نباید معلم در سر کلاس درس جز تعلیم و تربیت صحبت دیگری داشته باشد٬ افزود: پرداخت پاداش بازنشستگان از نیمه دوم همین ماه آغاز شده و تا پایان سال هم به اتمام می‌رسد.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان خاطرنشان کرد: برای اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان ۴۳ هزار میلیارد تومان هزینه شد. در ابتدای این طرح اشکالاتی نیز وجود داشت که ۵۷۲ هزار نفر اعتراض داشتند اما یک به یک آن‌ها بررسی شد.

فرهنگیان

مراد صحرایی با بیان اینکه آینده هر کشوری در آموزش و پرورش آن ساخته می‌شود تاکید کرد: معلمان کلیدی‌ترین عناصر ایجاد تحول برای ساخت آینده هستند. اگر خراسان شمالی با همین سرعت پیش رود قطعاً آینده درخشانی در حوزه فرهنگی دارد.

مقام عالی وزارت آموزش و پرورش در راستای تاکیدات ویژه دانشگاه فرهنگیان گفت: از جمله استان‌هایی که برای جذب حداکثری دانشجو معلمان در دانشگاه فرهنگیان تاکید ویژه‌ای داشتیم خراسان شمالی بود که در حال حاضر وضعیت جذب خوبی داشته و در حالت مطلوب قرار دارد.

وی با بیان اینکه در آینده بسیار نزدیک ۱۲۶ پروژه مدرسه سازی با ۴۰۰ کلاس درس به وضعیت سرانه آموزشی خراسان شمالی اضافه می‌شود گفت: در یک دهه آینده وضعیت آموزش و پرورش استان کاملاً متفاوت خواهد بود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار