۱۲:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۰

خبر خوش زنگنه از اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه در خرداد ماه

منتخب تربت حیدریه اعلام کرد که با برطرف کردن نقص‌های نهایی در مصوبه همسان‌سازی، امیدوارند که این مصوبه در همین ماه خرداد به صورت نهایی و قابل اجرا تبدیل شود.

خبر خوش زنگنه از اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه در خرداد ماه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بازنشستگی عبارت است از کناره گیری از موقعیت یا شغل یا از زندگی کاری فعال. همچنین ممکن است فرد با کاهش ساعات کاری یا حجم کاری نیمه بازنشسته شود. بسیاری از افراد زمانی که مسن هستند یا به دلایل سلامتی قادر به انجام کار خود نیستند، بازنشستگی را انتخاب می‌کنند.

محسن زنگنه عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درخصوص سرنوشت تصمیم‌گیری پیرامون موضوع همسان سازی و عدم اجرای آن تا ماه سوم سال، گفت: یکی دو ایراد جزئی از این مصوبه باقی مانده که ما امروز با هدف رفع این ایرادات جلسه‌ای با مجمع تشخیص مصلحت نظام داریم.

وی ادامه داد: پیش بینی من این است که در جلسه امروز این دو ایراد رفع خواهد شد و پس از آن این مصوبه نهایی می‌شود که با اعلام تایید نهایی و ابلاغ برای اجرا به قوه مجریه، لازم الاجرا خواهد شد.

زنگنه ابراز داشت: فکر می‌کنم اجرای این مصوبه در همین ماه خرداد آغاز شود، البته زمان اعمال افزایش‌ها از ۱ فروردین ۱۴۰۳ خواهد بود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ایلنا

مطالب مرتبط

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

ایثارگر

پاسخ دادن

۱۱ خرداد ۱۴۰۳


با عرض سلام احتراما آقای زنگنه لطفا بعد از رفع ایرادها و تامین اعتبار مالی که ۹ هزار میلیارد تومان می باشد حل کنید این همه در رسانه ها از افزایش ۹۰ درصدی حقوق کارگران و بازتشستگان بدون آنکه ریالی اضافه دریافت کنیم این همه تبلیغ در بازار یک آشفته انداخته که حبوبات دو برابر شده و در اکثر نواد غذایی روزمره بغیر از گوشت از همه نوع افزایش یافته لطفا بعد از کامل شدن هر نوع تغییر آن موقع بفرنائید یک نشریه نیگوید احکام کارگران و بازنشستگان در سایت بارگذاری شده هر چند خبری از احکام نیست فقط حقوقی بدهید بر اساس تورم باشد هر جند تورن اعلامی بانک نرکزی بازار همخوانی ندارد بلکه باید بیشار از تورن حقوق ها را افزایش دهند بلکه کمتر از تورم اعلانی خود دولت کمتر حقوق ها افزایش می یابد