خبر خوش استخدامی | سازمان اداری و استخدامی مجوز استخدام ۲۵ هزار نفر را صادر کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با اعلام دریافت مجوز استخدام ۲۵ هزار نیروی جدید در این وزارتخانه و انجام مراحل اجرایی آن گفت: این افراد در آبان ماه در رشته‌هایی مانند بهداشت، درمان و فوریت‌های پزشکی در مراکز درمانی بکارگیری خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، بهروز رحیمی روز پنجشنبه در یک گفت‌وگوی خبری اعلام کرد: طی مذاکرات و پیگیری‌های وزارت بهداشت با سازمان اداری و استخدامی و همچنین سازمان برنامه و بودجه کشور بر اساس نیاز وزارتخانه، ۷۵ هزار نیرو جدید درخواست کردیم که قرار است در سه مرحله این اقدام برای جذب این افراد انجام شود.

وی افزود: در مرحله اول که شامل ۲۵ هزار نیرو است، این تعداد افراد در رشته‌های مختلف از جمله بهداشت، درمان و فوریت‌های پزشکی در آبان ماه بکارگیری خواهند شد.

به گفته معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، در مهرماه دفترچه آزمون استخدامی این ۲۵ هزار نیرو منتشر می‌شود و در آبان ماه نیز روند تکمیلی استخدام این افراد نهایی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: متناسب با افتتاح طرح‌های وزارت بهداشت در مرحله دوم، ۲۵ هزار نیروی جدید نیز امسال در این وزارتخانه استخدام خواهند شد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.