۰۵:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸

خبر خوش آموزش و پرورش برای معلمان مدارس غیردولتی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، احمد محمودزاده، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش در نش...

رتبه بندی معلمان در گام های پایانی / رتبه بندی فرهنگیان در مدرسه رخ می دهد + جزئیات 18 02 /1401

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، احمد محمودزاده، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش در نشست شورای آموزش و پرورش استان سمنان از تدوین بسته استانداردسازی و توانمندسازی نیروی انسانی مدارس غیردولتی خبر داد.

وی گفت: در مدارس دولتی، فرایند‌های رتبه‌بندی و توانمندسازی نیروی انسانی در حال اجراست و همزمان با آن، در مدارس غیردولتی هم چنین بسته‌ای تدوین شده است.

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: دشمن از ایران قوی ترس دارد و از ظرفیت قوی علمی ایران در هراس است؛ به همین دلیل به دنبال آسیب زدن به کشور و ایجاد سردرگمی و درگیری نخبگان و جوانان به حاشیه است.

محمودزاده تأکید کرد: انتظار است در قالب شورای آموزش و پرورش به‌عنوان قرارگاه اجرای سند تحول بنیادین برای دانش‌آموزان دوره‌های بصیرت‌افزایی برنامه‌ریزی کنند تا دانش‌آموزان در تراز انقلاب اسلامی تربیت شوند.

وی افزود: شورای آموزش و پرورش به‌عنوان عالی‌ترین شورای تصمیم‌گیری در استان‌ها می‌تواند با فکر، امکانات و قابلیت آحاد مردم و ظرفیت دستگاه‌های دولتی و نهادهای انقلابی مسیر پیشرفت و تعالی را مهیا سازد.

محمودزاده اضافه کرد: تضمین آینده و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی وابسته به آموزش و پرورش است و سندهای بالادستی و نگاه بلند رهبر معظم انقلاب و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مهر تأیید این مطلب است.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: تربیت سرمایه انسانی از مأموریت‌های آموزش و پرورش است و اگر اعتقاد این باشد که آینده انقلاب اسلامی در لحظه‌لحظه کلاس‌های درس شکل می‌گیرد، اغراق‌آمیز نیست.

محمودزاده تصریح کرد: شورای آموزش و پرورش در استان‌ها و کشور را قرارگاه سند تحول بنیادین و سند تحول دولت مردمی آیت‌الله رئیسی می‌دانیم.

وی تأکید کرد: ایجاد شور و نشاط بین دانش‌آموزان و پاسخ به پرسش‌های دهه هشتادی‌ها و نودی‌ها مورد توجه باشد.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار