۰۰:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۱

خبر خوب برای فصل آینده سردار آزمون

باشگاه رم برای ادامه همکاری با سرمربی خود به توافق نهایی دست پیدا کرد.

رسانه روسی به نام euro-football.ru عنوان کرد که زنیت در حال بررسی بازگرداندن «سردار آزمون» از بایرلورکوزن است. اگر ستاره ایرانی باز هم در ترکیب تیم آلمانی قرار نگیرد، باشگاه زنیت سعی می‌کند تا این بازیکن را به صورت قرضی به روسیه آورد. در این فصل، آزمون ۱۱ بار برای لورکوزن به میدان رفته و تنها توانسته ۲ پاس گل به ثبت رساند. او تا ۲۰۲۷ با تیم آلمانی قرارداد دارد. مدیربرنامه فوتبال مشهور در روسیه به نام «دمیتری سلیوک» نیز عنوان کرد که آزمون نیز دلش می‌خواهد که به روسیه و زنیت بازگردد. وی در مصاحبه با سایت چمپیونات روسیه گفت: آیا زنیت باید آزمون را برگرداند؟ در ابتدا قرار نبود فروخته شود، بلکه قرار بود قرض داده شود. آزمون چند قدمی را در آنجا برداشت و خواست فرصتی برای نشان دادن خود بدست بیاورد. او با جدایی از زنیت اشتباه کرد و من شک ندارم که او می خواهد برگردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،دنیله ده‌روسی که پس از نتایج ضعیف ژوزه مورینیو جانشین او در جالوروسی شد و دوباره در یک کسوت جدید به تیم محبوب خود بازگشت، در طول دوران کوتاه مدت حضورش روی نیمکت آ اس رم عملکرد درخشانی داشت و احتمال دارد امشب صعود به نیمه نهایی لیگ اروپا را هم تجربه کند که این نمایش منجر به ادامه همکاری طرفین شد.

باشگاه رم که از نتایج ده‌روسی رضایت داشته و همراه با این سرمربی شرایط نسبتا خوبی در رقابت‌های سری آ ایتالیا به دست آورده و شانس حضور در جمع چهار تیم نهایی لیگ اروپا را دارد، تصمیم به ادامه همکاری با این سرمربی گرفت.

مدیران باشگاه رم با دنیله ده‌روسی برای ادامه همکاری پس از پایان فصل به توافق نهایی رسیده‌اند و به زودی جزئیات قرارداد جدیدشان را منتشر می‌کنند که این خبر در خروجی رسانه رسمی این باشگاه نیز اعلام شده است.

ده‌روسی در ۱۱ مسابقه سری آ ایتالیا هشت پیروزی، دو مساوی و تنها یک شکست مقابل تیم صدرنشین اینتر داشته که آمار خوبی برای او به حساب می‌آید و در حال حاضر هم تیمش با یک بازی کمتر و کسب ۵۵ امتیاز در رتبه پنجم جدول این رقابت‌ها قرار گرفته و شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را دارد.

تیم فوتبال رم با هدایت ده‌روسی در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا موفق به شکست فاینورد در ضربات پنالتی شد و در دور یک‌هشتم نیز پیروزی پُرگل ۴ بر صفر و شکست یک بر صفر برابر برایتون انگلیس داشت، ولی در نهایت صعود کرد.

جالوروسی در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا نیز در زمین آ ث میلان موفق به کسب پیروزی یک بر صفر شد و امیدوار است امشب نیز امیدوار است با تدابیر ده‌روسی در مسابقه برگشت هم نمایش خوبی داشته باشد و یک قدم دیگر به فینال نزدیک شود.

ادامه همکاری باشگاه رم با ده‌روسی می‌تواند خبر خوشی هم برای سردار آزمون که اکنون حضور قرضی در جالوروسی دارد هم باشد؛ چراکه این سرمربی به ستاره ایرانی خود اعتقاد پیدا کرده و پس از حضورش در این تیم دو بار او را به ترکیب رسانده است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط