۲۳:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸

خبر بزرگ از نقل و انتقالات استقلال| چراغ سبز جواد نکونام به شاه ماهی نقل و انتقالات برای استقلال

استقلال در تعطیلات نیم فصل با یک معضل بسیار بزرگ مواجه شد و کوین یامگا موثرترین بازیکن ۲ سال گذشته خود را به خاطر آسیب دیدگی شدید از دست داد. نکته مهم اینجاست که تکلیف کوین با استقلال برای فصل آینده هنوز مشخص نیست.

استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، استقلال در تعطیلات نیم فصل با یک معضل بسیار بزرگ مواجه شد و کوین یامگا موثرترین بازیکن ۲ سال گذشته خود را به خاطر آسیب دیدگی شدید از دست داد.

نکته مهم اینجاست که تکلیف کوین با استقلال برای فصل آینده هنوز مشخص نیست. اگر این بازیکن دقیقاً طبق برنامه زمانبندی پزشکی بهبود یابد، دی ماه می‌تواند به میدان برود ولی مسئله این است که آیا قرارداد او توسط باشگاه استقلال تمدید می‌شود یا نه؟

شنیده‌ایم جواد نکونام شخصاً علاقه بسیار زیادی به بازیکن فرانسوی استقلال داشته و معتقد است کوین یامگا جدا از اینکه به لحاظ کیفی مهره بسیار موثری برای استقلال بود، از نظر اخلاقی و رعایت اصول حرفه‌ای هم چهره کاملاً موجهی محسوب می‌شود و دلش می‌خواهد استقلال او را نگه دارد.

به این ترتیب اگر پزشکان چراغ سبز بدهند که کوین می‌تواند دوباره فوتبال بازی کند، قطعاً در صورت ماندن جواد نکونام (که احتمالش بسیار هم زیاد است) قرارداد این بازیکن هم حداقل به مدت یک فصل تمدید می‌شود.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط