۱۱:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۳

خبر بدی که از تهران به ده‌روسی رسید

ستاره تیم ملی و باشگاه رم ایتالیا در دقایق پایانی نیمه اول برابر ترکمنستان دستور تعویض خودش را صادر کرد.

خبر بدی که از تهران به ده‌روسی رسید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،آزمون فعال‌ترین بازیکن تیم ملی در نیمه اول مصاف برابر ترکمنستان بود و علاوه بر اینکه یک گل به ثمر رساند، چندین مرتبه در موقعیت گلزنی قرار گرفت که البته تلاش‌های او فقط یک بار به ثمر نشست.
اما استارتی که آزمون در دقایق پایانی نیمه اول روی پاس میلاد محمدی به عمق خط دفاعی ترکمنستان زد، سبب شد تا او پشت ران پای چپ خود را بگیرد و روی زمین بیفتد. تیم پزشکی بلافاصله وارد زمین شد و به نظر می‌رسید مهاجم شماره ۲۰ تیم ملی پس از معاینه کادر پزشکی مشکلی برای ادامه کار ندارد و به بازی هم برگشت. با این حال پس از چند ثانیه آزمون که به‌خوبی از شرایط بدنی خود مطلع بود، دستانش را بالا برد و از کادر فنی خواست که او را تعویض کنند.

رم رقابت تنگاتنگی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دارد  و در این مسیر آمادکی سردار آزمون و اثرگذاری برای موفقیت رم در این ماموریت، برای ده‌روسی و برای آینده خود این بازیکن بسیار مهم است.
امید نورافکن بازیکنی بود که به جای سردار آزمون وارد زمین شد، اما حالا نگرانی بزرگ امیر قلعه‌نویی و به ویژه دانیله ده‌روسی، سرمربی رم، میزان مصدومیت آزمون است و باید دید طی یکی دو روز آینده چه خبری در این زمینه منتشر خواهد شد.

آزمون یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان تیم ملی در دوران امیر قلعه‌نویی بوده و در جام ملت‌های آسیای ۲۰۲۳ به استثنای دیدار برابر سوریه در یک هشتم نهایی، در تمام بازی‌های دیگر موفق به گلزنی یا ارسال پاس گل شد تا مشخص شود که سرمربی تیم ملی چه مهره مهمی را از دست داده است.

از سوی دیگر این مصدومیت از ناحیه همسترینگ پای چپ که حداقل سه چهار هفته آزمون را از میادین دور می‌کند، در صورتی که جدی باشد، می‌تواند برای مهاجم تیم ملی و رم در روزهایی که باید در ایتالیا بدرخشد و حضورش را در فوتبال این کشور تمدید کند، بسیار پراهمیت است.
پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

آخرین اخبار