۰۸:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۱

خبری مهم درخصوص افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران بانک رفاه

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران از اول فروردین 20 درصد افزایش دارد.

خبری مهم درخصوص افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران بانک رفاه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران این روزها تیتر یک رسانه ها شده و طبق اخبار منتشره از سوی مسئولان بیست درصد میزان افزایش حقوق این بازنشستگان خواهد بود.

طبق گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ، حقوق بازنشستگان در سال جدید با افزایش بیست درصدی همراه خواهد شد .
معاون اول رئیس‌جمهور مدتی قبل در اظهارنظری اعلام کرده است: حداقل حقوق ماهانه بازنشستگان به حدود ۱۰ میلیون تومان رسید.

محمد مخبر در آیین تجلیل از بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه سراسر کشور سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه دولت با جدیت پیگیر متناسب سازی حقوق بازنشستگان است و تا پایان دولت این موضوع حل خواهد شد، گفته است: حداقل کف حقوق ماهیانه ۶ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی از نظر دولت قابل قبول نیست و باید مساله حداقل حقوق دریافتی و افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی هر چه سریعتر حل شود.

این اظهارات معاون اول رییس‌جمهور در حالی است که صولت مرتضوی، وزیر کار نیز در این جلسه تاکید داشته است: توجه به معیشت و افزایش حقوق بازنشستگان همزمان با اجرای طرح‌های توسعه درمان دنبال می‌شود.

پیش از این اما رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال آینده درباره افزایش حقوق گروه‌های حقوق بگیر و بازنشستگان در لایحه بودجه ۱۴۰۳ گفت بود: ضریب حقوق حقوق بگیران ۲۰ درصد افزایش پیدا کرد و بازنشستگان کف حقوق‌شان ۹ میلیون تومان است.
پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار