خبرهای عجیب از استقلال ؛ همه چیز تغییر کرد

در طول روز های گذشته عنوان شد که برخی بازیکنان استقلال در نظر دارند تا پایان این فصل از این تیم جدا شوند اما حالا شرایط فرق کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،  طبق اعلام کمیته انضباطی فیفا باشگاه استقلال باید حداکثر تا تاریخ یازدهم فروردین یعنی جمعه هفته جاری معوقات آندره‌آ استراماچونی و جریمه دیرکرد پرداخت نشدن آن را بپردازد در غیر اینصورت پنجره نقل و انتقالاتی استقلال بسته می شود. با توجه به شرایط فعلی و اینکه هنوز هیچ مبلغی بابت کمک هزینه به استقلال پرداخت نشده این احتمال زیاد است که پنجره نقل و انتقالاتی استقلال بلافاصله پس از پایان این مهلت بسته شود.

یک فرد آگاه در تیم استقلال در این باره که آیا چنین اتفاقی رخ خواهد داد یا نه، به خبرورزشی گفت: «با توجه به پنجره بسته نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال و اینکه دیگر هیچ بازیکنی را برای فصل آینده نمی توانیم جذب کنیم بنابراین هیچ بازیکنی را هم از دست نمی دهیم تا با همین نفرات به استقبال فصل تابستانی بدنسازی برویم. مگر اینکه اتفاقی رخ بدهد و در این بین پنجره نقل و انتقالاتی بسته نشود یا بعد از بسته شدن دوباره باز شود».

در روزهای اخیر نقل قول های غیر رسمی از سوی چند بازیکن نیمکت نشین استقلال در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد که حاکی از علاقه مندی آنها به جدا شدن از تیم استقلال بود.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.