حمله تند قائم مقام فولاد به یحیی گل محمدی

قائم‌مقام باشگاه فولاد نسبت به اظهارات یحیی گل‌محمدی انتقاداتی را وارد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،حمله تند قائم مقام فولاد به یحیی گل محمدی.سعید فتاحی، قائم مقام باشگاه فولاد خوزستان در خصوص حواشی پیش‌آمده در بازی پرسپولیس و فولاد و صحبت‌های یحیی گل‌محمدی در نشست خبری گفت: حق باشگاه پرسپولیس است که شکایت کند و این مسئله به کمیته انضباطی می‌رود و نتیجه‌اش مشخص می‌شود. این مسئله جدای از این است. ولی صحبت‌هایی که گل‌محمدی مطرح کرد من تعجب کردم، صحبت‌های او را شنیدم. او یکی از بهترین مربیان ماست و گل‌محمدی همیشه مرد اخلاق بوده و من تعجب کردم که او در کنفرانس به این شکل صحبت کرد. همه دیدند که چه فوتبالی دیروز برگزار شد. من تاکنون بالای ۱۰۰ بازی سخت‌تر از این در فولاد داشتم و حتی با همین پرسپولیس داشتیم که سخت‌تر بود، ولی این بازی اصلا مشکل خاصی نداشت. قطعا هواداران فولاد بودند، ما با تعداد گل بیشتر پرسپولیس را شکست می‌دادیم. فوتبال زیبایی از فولاد را نیز مشاهده کردیم که تنها مورد غیرفوتبالی بازی آن ۲ صحنه‌ای بود که توپ را یک نفری فرستاد که ما نیز او را شناسایی کردیم و فردا هم با او برخورد خواهیم کرد.

وی در ادامه گفت: بنیادی‌فر اولین داور الیت ماست و جای فغانی آمده است. هنوز هیچ کارشناسی صراحتاً نگفته است که آن صحنه پنالتی است. واقعا نمی‌توان تشخیص داد. همین آقای بنیادی‌فر در بازی تراکتور یک پنالتی برای پرسپولیس گرفت و ترابی زد و گل نشد. واقعاً آن صحنه پنالتی بود؟ پس از این آقای بنیادی‌فر همان بنیادی‌فر است. با وجود VAR هم داوران اشتباه می‌کنند و این موضوع در تمام دنیا هست. با این حال این درست نیست که بازی را ببازی و دنبال مقصر بگردی. از گل محمدی انتظار نداشتم و الفاظی که او استفاده کرد باعث تعجب من شد و من نمی‌دانم منظور او چیست. سرمربی ما نیز اخراج شد و به گفته بسیاری این اخراج اشتباه بود. ما نیز از اخراج نکونام متضرر شدیم، ولی این گونه صحبت نکردیم. می‌گفتند که او داد می‌زند. فوتبال همین است دیگر. بقیه جاها با بلندگو مگر صحبت می‌کنند؟

قائم‌مقام باشگاه فولاد ادامه داد: تمام اعضای ما لباس مشکلی پوشیده بودند و نکونام یک کاپشن پوشیده بود که همرنگ شده بود. او باید کاور می‌پوشید، ولی زمان برد تا بچه‌ها کاپشن دیگری برای او بیاورند و او به نیز به ناظر بازی این مسئله را اطلاع داد. فوتبال قانون دارد و اگر کسی از این قانون تخلف کند، مجازات خواهد شد. صحبت‌هایی که سرمربی حریف در نشست خبری انجام داد شایسته فوتبال ما و مخصوصا شایسته تیمی بزرگ مثل پرسپولیس نیست.

فتاحی در خصوص عدم حضور تماشاگران گفت: اصلا اینکه می‌گویند فولاد می‌خواسته بازی بدون تماشاگر باشد درست نیست. بعد از هفته‌ها که بازی بدون تماشاگر برگزار شد، فولاد نیز درخواست بازی با تماشاگر داد. به ما مجوز ندادند و ما نیز در تلاشیم تا از بازی بعدی بتوانیم با تماشاگر بازی خودمان را برگزار کنیم.
او در خصوص نقل و انتقالات تیم نیز گفت: یک جای خالی داریم و برای مسابقات آسیا یک بازیکن خارجی را جذب خواهیم کرد.  کولیبالی در لیست آسیایی ما حضور دارد. پاتوسی نیز تمام پولش را نگرفت و ما با توافق کرد و از باشگاه جدا شد. دژاگه نیز در خدمت تیم است.

فتاحی در انتها گفت: قطعا ما از باشگاه پرسپولیس شکایت خواهیم کرد. الفاظی سرمربی این تیم استفاده کرد که ما شکایت خواهیم کرد.

 اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*