حمله تند به مجیدی؛ تو مربی بزرگی نیستی / خوشی هوادران رو فرهاد از بین برد / بهترین سرمربی برای هدایت تیم استقلال + جزئیات

مهاجم اسبق فوتبال استقلال گفت: همیشه گفته‌ام و الان هم می‌گویم جواد نکونام در میان مربیان نسل جدید، بهترین است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency،حمله تند به مجیدی؛ تو مربی بزرگی نیستی / خوشی هوادران رو فرهاد از بین برد / بهترین سرمربی برای هدایت تیم استقلال + جزئیات. ادموند اختر درباره جدایی فرهاد مجیدی از استقلال، دیدگاه به شدت انتقادی دارد. او در این مصاحبه هم انتقادات تندی را علیه سرمربی سابق استقلال مطرح کرد که در ادامه می خوانید:

حمله تند به مجیدی؛ تو مربی بزرگی نیستی و هیچ وقت بازیکن بزرگی هم نبودی/ فرهاد اجازه نداد هواداران استقلال ۲۴ ساعت خوشحال باشند

*مجیدی با رفتن از استقلال با احساسات چهل میلیون جوان بازی کرد. کار فرهاد از نظر حرفه‌ای مشکلی نداشت و حق طبیعی‌اش است که امکانات و پول خوب بگیرد اما او فراموش کرده که طرفداران فوتبال در ایران حرفه‌ای نبوده و احساسی هستند.

*مگر می‌شود تیمی بعد از سال‌ها قهرمان شود و سرمربی‌اش ۲۴ ساعت بعد عزم رفتن کند؟! او حتی اجازه نداد هواداران استقلال ۲۴ ساعت بابت قهرمانی خوشحال باشند. فرهاد همانطور که در دوران بازی هم فوتبالیست بزرگی نبود، در دوران مربیگری هم نشان داد که مربی بزرگی نیست. نباید یادش برود که استقلال باعث شد فرهاد مجیدی شود. همیشه گفته‌ام ما بازیکنان و مربیان استقلال هیچ منتی نمی‌توانیم بر سر هواداران بگذاریم، چون اگر بازی یا مربیگری کردیم پولش را گرفتیم و استفاده‌مان را برده‌ایم.

*نظرم این است که در حال حاضر یک مربی خارجی خوب و نامدار می‌تواند به استقلال بیاید و کار را جمع کند اما آمدن یک مربی خارجی بزرگ و توانمند زمان‌بر است. بحث هزینه‌ را که کنار بگذاریم، مربی خارجی‌ای که بخواهد یک‌ماه مانده به مسابقات بیاید یا ۲۰ روز مانده به بازی‌ها کارش را شروع کند، به درد استقلال نمی‌خورد. این تیم قهرمان لیگ برتر شده و باید به سرعت برای حضور قدرتمند در فصل آینده استارت بزند.

حمله تند به مجیدی؛ تو مربی بزرگی نیستی / خوشی هوادران رو فرهاد از بین برد / بهترین سرمربی برای هدایت تیم استقلال + جزئیات

حمله تند به مجیدی؛ تو مربی بزرگی نیستی / خوشی هوادران رو فرهاد از بین برد / بهترین سرمربی برای هدایت تیم استقلال + جزئیات

*همیشه گفته‌ام و الان هم می‌گویم جواد نکونام از میان مربیان نسل جدید فوتبال ایران بهترین است. از نظر من امیر قلعه‌نویی و جواد نکونام تنها گزینه‌های ایرانی هستند که می‌توانند در استقلال کار کنند. قلعه‌نویی که با گل‌گهر تمدید کرده و حضورش منتفی است. فقط می‌ماند جواد نکونام که سوابق فراوانی دارد و توانمند است.

*نکونام فوتبالیست بزرگی بوده و بیشترین بازی ملی را در کارنامه دارد. او افتخارات متعددی در امور باشگاهی و ملی دارد و در مربیگری هم موفقیت‌هایی کسب کرده است. از همه مهمتر اینکه نکونام کارش را دوست دارد و برای آن وقت می‌گذارد. او هرجا بوده موفق بوده و این مزیت‌های بزرگی است.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*