حقوق بازنشستگان کشوری کی واریز میشود؟ / جدول زمانبندی حقوق بازنشستگان در بهن ماه 1402

واریز حقوق بازنشستگان از شنبه آغاز خواهد شد

حقوق بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،خبرخوش برای بازنشستگان ؛ آغاز واریز حقوق بازنشستگان | افزایش حقوق بهمن بازنشستگان با ترمیم حقوق ها + جدول زمانبندی حقوق بهمن بازنشستگان. واریز حقوق بازنشستگان از شنبه آغاز خواهد شد. گفتنی است افزایش حقوق بازنشستگان از بهمن ۱۴۰۲ اجرایی می شود. طبق هماهنگی های بعمل آمده به استناد تبصره ۳ ماده ۱۱۷ قانون مدیریت خدمات کشوری ، و لزوم اجرای تبصره مذکور برای مشترکین صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح، ضابطه ترمیم حقوق بازنشستگان محترم از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ ابلاغ شده می‌بایست با حقوق بهمن اجرایی گردد.

لازم به توضیح است این افزایش کــه بــه میزان ۱۰ درصد حقوق ثابت، تصویب و جهت اجرا ابلاغ گردیده است، برای آندسته از مشترکین تحت پوشش که قبل از ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ بازنشسته شده‌اند بطور کامل؛ و برای مشترکین محترمی که بعد از این تاریخ بازنشسته شده باشند به نسبت تعداد ماه‌های برخورداری، اجرا شده و این دسته از عزیزان نیز به همان نسبت از این افزایش بهره‌مند خواهندبود. / مکتوب نامه

حقوق بهمن ماه ۱۴۰۲ بازنشستگان کشوری و لشگری کی واریز می‌شود؟ /افزایش حقوق به همراه عیدی قبل از ۳۰ بهمن

بازنشستگان لشگری در انتظار افزایش حقوق در بهمن ماه و صدور احکام جدید خود هستند.

عیدی بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بازنشستگان لشگری و کشوری در انتظار واریز حقوق بهمن ماه خود می‌باشند.

بازنشستگان لشگری (سازمان تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح) در انتظار صدور احکام حقوقی جدید خود هستند.

براساس ابلاغ سازمان نیرو‌های مسلح کشور، حقوق تمام بازنشستگان و مستمری بگیران این صندوق از بهمن ماه، ده درصد افزایش می‌یابد؛ با این حال، این بازنشستگان می‌گویند تا ۲۷ بهمن ماه، هنوز احکام حقوقی جدید بازنشستگان صادر نشده است. پرداخت حقوق بهمن این بازنشستگان نیز هنوز آغاز نشده است.

در عین حال، این بازنشستگان همچنان در انتظار واریز عیدی پایان سال خود هستند؛ مبلغ پایه عیدی این بازنشستگان براساس ابلاغ دولت، مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود؛ این بازنشستگان ۵۰۰ هزار تومان برای حق همسر و ۳۰۰ هزار تومان نیز به ازای هر فرزند تحت تکفل دریافت خواهند کرد.

بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق لشگری می‌گویند امیدواریم در روز‌های آینده تا قبل از ۳۰ بهمن، حقوق افزایش یافته به همراه عیدی به حساب مستمری بگیران واریز شود.

گفتنی است حقوق این بازنشستگان در سال آینده، بیست درصد افزایش خواهد یافت./ اندیشه معاصر

حقوق بازنشستگان کشوری کی واریز میشود؟

افزایش حقوق بازنشستگان

 واریز حقوق بازنشستگان به همراه واریزی فوق العاده آغاز شد

واریز حقوق بازنشستگان ویژه بهمن ماه به همراه واریزی فوق العاده آغاز شد.

واریز حقوق بازنشستگان از شنبه آغاز خواهد شد. گفتنی است افزایش حقوق بازنشستگان از بهمن ۱۴۰۲ اجرایی می شود. طبق هماهنگی های بعمل آمده به استناد تبصره ۳ ماده ۱۱۷ قانون مدیریت خدمات کشوری ، و لزوم اجرای تبصره مذکور برای مشترکین صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح، ضابطه ترمیم حقوق بازنشستگان محترم از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ ابلاغ شده می‌بایست با حقوق بهمن اجرایی گردد.

لازم به توضیح است این افزایش کــه بــه میزان ۱۰ درصد حقوق ثابت، تصویب و جهت اجرا ابلاغ گردیده است، برای آندسته از مشترکین تحت پوشش که قبل از ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ بازنشسته شده‌اند بطور کامل؛ و برای مشترکین محترمی که بعد از این تاریخ بازنشسته شده باشند به نسبت تعداد ماه‌های برخورداری، اجرا شده و این دسته از عزیزان نیز به همان نسبت از این افزایش بهره‌مند خواهندبود.

جدول زمانبندی حقوق بازنشستگان در بهن ماه

جدول واریز حقوق بهمن بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۲
نام حرف تاریخ پرداخت بانک صادرات ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
آ – الف ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ ط ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
حروف (ب) تا (ش) شعب تا ۲۰۰۰ نفر ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ ظ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
حروف (ص) تا (ی) شعب تا ۲۰۰۰ نفر ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ خ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ب ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ گ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
پ ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ ل ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ت ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ و ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ث ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ ه ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
چ ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ غ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ج ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ ی ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ژ ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ ذ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ص ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ ک ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ض ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ د ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ز ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ ش ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ف ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ ع ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ح ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ ن ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ق ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ م ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
س ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ بنیاد شهید ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ر ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ همکاران بازنشسته ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
بانک ملی ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
بانک ملت ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
بانک تجارت ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
پست بانک ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
بانک سپه ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
بانک کشاورزی ۱۴۰۲/۱۱/۲۹

واریزی 3 میلیون و 500 هزار تومانی به حقوق بازنشستگان

با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی سال، مجموعه‌های از جمله سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تهمیدات خود را برای پرداخت عیدی به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و بازنشستگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان اعلام کردند.

در همین ارتباط میرهاشم موسوی؛ مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی درباره میزان عیدی به بازنشستگان این سازمان گفت: به ازای هر نفر 2 میلیون و 500 هزار تومان و به ازای همسر 700 هزار تومان و به ازای هر فرزند تحت تکفل300 هزار تومان پرداخت می‌شود.

وی درباره زمان پرداخت عیدی به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: با توجه به برنامه‌ریزی و تامین اعتبار صورت گرفته؛ عیدی دهم اسفندماه پرداخت می‌شود.

بیت‌الله برقراری؛ مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، از پرداخت عیدی یک میلیون تومانی به بازنشستگان این صندوق خبر داد و گفت: عیدی این گروه در اسفندماه پرداخت می‌شود.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تصریح کرد: 192 هزار نفر از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مستمری بازنشستگی دریافت می‌کنند که همین تعداد نیز در آستانه سال جدید عیدی دریافت می‌کنند./ تسنیم

عیدی بازنشستگان کشوری همراه با حقوق بهمن‌ماه پرداخت می‌شود.

بازنشستگان و مستمری‌بگیران صندوق کشوری، عیدی خود را همراه با حقوق بهمن‌ماه دریافت خواهند کرد.

عیدی ثابت بازنشستگان برای سال ۱۴۰۲، دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده که علاوه بر آن برای همسر بازنشسته ۷۰۰ هزار تومان و برای هر فرزندی که فرد بازنشسته، برای او حق اولاد دریافت می‌کند، ۳۰۰ هزار تومان به بازنشستگان پرداخت می‌شود.

عیدی شامل بازنشستگان تازه نیز می‌شود یعنی تمام افرادی که حکم بازنشستگی آنها از ابتدای سال تا پایان ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ صادر شده است./ منبع: ایلنا

زمان واریز عیدی و حقوق بازنشستگان دولتی و نیروهای مسلح

بازنشستگان دولتی معمولا هر ساله همزمان با حقوق بهمن ماه که در بازه زمانی ۲۶ تا ۳۰ این ماه است، عیدی خود را دریافت می‌کنند که با توجه به سخنان وزیر تعاون، کار و رفاع اجتماعی، امسال نیز همین بازه زمانی یا نهایتاً یک هفته پس از آن به عنوان موعد واریز عیدی بازنشستگان مشخص شده است.

همچنین عیدی بازنشستگان نیروهای مسلح نیز هر ساله معمولاً همراه با عیدی بازنشستگان دولتی واریز شده و امسال نیز بازنشستگان نیروهای مسلح احتمالاً در بازه زمانی هفته پایانی بهمن تا اواخر هفته اول اسفندماه باید منتظر دریافت عیدی خود باشند.

عیدی و حقوق بازنشستگان در 1403 چقدر است؟

بنا بر مصوبه روز ۱۵ بهمن هیئت وزیران، عیدی بازنشستگان، مستمری بگیران، حقوق وظیفه از کارافتادگی، حقوق وظیفه وراث مستخدمین متوفای مشمول صندوق بازنشستگی کشوری، سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح و سایر صندوق‌های بازنشستگی و شهدا و جانبازان ازکارافتاده، ۲ میلیون و پانصد هزار تومان مشخص شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز چهارشنبه ۱۸ بهمن در حاشیه نشست هیأت دولت در خصوص میزان عیدی بازنشستگان اعلام کرد: عیدی بازنشستگان به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و به ازای همسر ۷۰۰ هزار تومان و به ازای هر فرزند تحت تکفل ۳۰۰ هزار تومان دریافت می‌کنند.

افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران صندوق لشگری

حقوق بهمن‌ماه بازنشستگان لشگری به همراه اضافات واریز شد.

به گزارش ایلنا، تا ساعات پایانی شب گذشته، حقوق بهمن‌ماه به همراه افزایش ده درصدی و عیدی به حساب همه‌ی بازنشستگان، مستمری‌بگیران و بازماندگان صندوق لشگری واریز شد.

این بازنشستگان از بهمن‌ماه از ده درصد افزایش حقوق برخوردار شدند؛ احکام حقوقی جدید این بازنشستگان نیز در سامانه ساتا قابل رویت و دریافت است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار