حرف های نگران کننده یحیی پیش از حضور در آسیا / ماجرای عجیب تایید شد!

هر چقدر میزبانی قطری ها باعث شده بود تا خیال تیم های شرکت کننده در این مسابقات راحت باشد، هندی باعث نگرانی تیم های گروه پرسپولیس شده اند. خبرورزشی پرسپولیس در حالی باید برای لیگ قهرمانان آسیا به هند سفر کند که نگرانی های زیادی در خصوص شیوع بیماری کرونا در این کشور وجود دارد. […]

هر چقدر میزبانی قطری ها باعث شده بود تا خیال تیم های شرکت کننده در این مسابقات راحت باشد، هندی باعث نگرانی تیم های گروه پرسپولیس شده اند.

حرف های نگران کننده یحیی پیش از حضور در آسیا / ماجرای عجیب تایید شد!

خبرورزشی پرسپولیس در حالی باید برای لیگ قهرمانان آسیا به هند سفر کند که نگرانی های زیادی در خصوص شیوع بیماری کرونا در این کشور وجود دارد. خصوصا اینکه گفته می شود هندی ها در نامه ای به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده اند خودشان باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و آنها به عنوان کشور میزبان تضمینی در این خصوص نمی دهند. این در حالی است که یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در گفت و گوی تلویزیونی این ماجرا را تایید کرده است. سرمربی پرسپولیس دیشب در این خصوص گفت «ما به هتلی در هند می رویم که هیچ حباب امنیتی ندارد. تمام اتاق های آن پر است. همه چیز هتل مشترک است و این باعث نگرانی ما شده است.

به نظر می رسد هر چقدر میزبانی قطری ها باعث شده بود تا خیال تیم های شرکت کننده در این مسابقات راحت باشد، هندی باعث نگرانی تیم های گروه پرسپولیس شده اند.

خبر ورزشی