۱۴:۳۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۵

حداکثر حقوق کارمندان دولت ۷۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان/ واریز حقوق مستمری بگیران بانک رفاه بهمن ماه + جدول واریزی

جدول واریز حقوق بهمن ماه بازنشستگان براساس حروف الفبا منتشر شده و حقوق‌ها به ترتیب این حروف پرداخت خواهد شد.

حقوق بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، جدول حقوق بازنشستگان براساس حروف الفبا نشان می‌دهد حقوق این قشر به ترتیب این حروف پرداخت خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ از تعداد کل پرونده مستمری‌بگیران فعلی سازمان تأمین‌اجتماعی، ۲ میلیون و ۷۷۰ هزار و ۹۷ پرونده مربوط به بازنشستگان، ۱۴۶ هزار و ۸۶۸ پرونده ازکارافتادگی و ۱ میلیون و ۱۵۲ هزار و ۶۴۴ پرونده بازماندگان هستند. مستمری‌بگیران مزبور به همراه افراد تحت تکفل آن‌ها که جمعیتی بالغ بر ۸ میلیون و ۱۶۰ هزار و ۵۱ نفر می‌شوند از خدمات درمانی نیز بهره‌مند هستند.

حقوق بازنشستگان

وی در تشریح دستاورد‌های سازمان تأمین‌اجتماعی در حوزه مستمری‌بگیران، به اجرای طرح متناسب سازی مستمری‌ها در این سازمان اشاره کرد و گفت: سازمان تأمین‌اجتماعی در دو مرحله طرح متناسب‌سازی مستمری‌ها را با مشارکت و همفکری کانون‌های بازنشستگان سراسر کشور و بر مبنای میزان بودجه‌ای که به این موضوع اختصاص داده شد، ضمن رعایت اصول محاسبات بیمه‌ای، براساس دو شاخص مدت پرداخت حق‌بیمه و میزان دستمزد مشمول کسر حق بیمه اجرا کرد. مدیرکل مستمری‌های سازمان تأمین‌اجتماعی افزود: در دوره فعالیت دولت مردمی سیزدهم، یکی از مهم‌ترین دستاورد‌ها در حوزه مستمری‌ها این است که هرچند با اجرای متناسب سازی مستمری‌ها و نیز افزایش ۵۷.۴ درصدی حداقل مستمری و نیز افزایش ۳۸ درصدی به علاوه ۵۱۵ هزار تومان سایر سطوح در سال ۱۴۰۱ به همراه افزایش ۲۷ درصدی حداقل و افزایش ۲۱ درصد به علاوه ۲۵۰ هزار تومانی سایر سطوح در سال ۱۴۰۲؛ مبلغ پرداختی ماهانه به مستمری‌بگیران به بیش از ۳۷ هزار میلیارد تومان در هر ماه افزایش یافته؛ اما با تدابیر اتخاذ شده و حمایت دولت مردمی و مجلس انقلابی؛ پرداخت به‌موقع مستمری‌ها استمرار یافته و در سال جاری نیز منابع موردنیاز برای پرداخت مستمری‌های ماهانه، بدون استقراض از نظام بانکی تأمین شده است.

واریز حقوق مستمری بگیران بانک رفاه بهمن ماه

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ گفت: کف حقوق کارمندان دولت ۱۰ میلیون تومان و سقف حقوق خالص پرداختی‌اش ۷۰ میلیون تومان شد. بازنشستگان کف حقوق‌شان ۹ میلیون تومان است.

رحیم زارع درباره افزایش حقوق گروه‌های حقوق بگیر و بازنشستگان در لایحه بودجه ۱۴۰۳ گفت: ضریب حقوق حقوق بگیران ۲۰ درصد افزایش پیدا کرد. کف حقوق کارمندان دولت ۱۰ میلیون تومان و سقف حقوق خالص پرداختی‌اش ۷۰ میلیون تومان شد. بازنشستگان کف حقوق‌شان ۹ میلیون تومان است. سربازانی که در منطقه غیرعملیاتی هستند، ۶۰ درصد پایور و کسانی که در منطقه عملیاتی خدمت می‌کنند و مجرد هستند، ۷۵ درصد پایور و کسانی که متاهل بدون فرزند هستند، ۹۰ درصد پایور دریافتی خواهند داشت.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ ادامه داد: سقف پاداش پایان بازنشستگی ۵۵۰ میلیون تومان است. مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ۳۰ درصد افزایش پیدا کرد. ۳ هزار امتیاز هم برای همه حقوق بگیران مصوب شد، البته به کارکنان وزارت کشور یک ونیم برابر حق و حقوق شغل و شاغل اضافه شد.

وی ادامه داد: از دیگر مصوبات افزایش سرمایه بانک مسکن به میزان ۱۰۰ همت دولت مجاز شد که برای قانون تولید جهش مسکن از طرق مختلف تامین شود.

زارع در خصوص افزایش ۳ هزار امتیاز به حقوق بگیران گفت: ۳هزار امتیاز است که بین یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان برای همه حقوق‌بگیران افزایش پیدا می‌کند این علاوه بر آن ۲۰ درصد افزایش است که چرا برای بازنشستگان و چه برای کارکنان دولت به حقوق‌شان اضافه می‌شود

جدول واریز حقوق بهمن بازنشستگان تامین اجتماعی؛ میرهاشم موسوی؛ مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در تاریخ ۱۷ بهمن‌ماه سال جاری درباره پرداخت عیدی به بازنشستگان این سازمان گفت: با توجه به مشخص شدن مبلغ عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی در تلاش هستیم با تامین منابع، عیدی را به حساب بازنشستگان پرداخت کنیم.

جدول واریز حقوق بهمن بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۲

جدول واریز حقوق بهمن بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۲

نام حرفتاریخ پرداختبانک صادرات۱۴۰۲/۱۱/۲۹
آ – الف۱۴۰۲/۱۱/۲۰ط۱۴۰۲/۱۱/۳۰
حروف (ب) تا (ش) شعب تا ۲۰۰۰ نفر۱۴۰۲/۱۱/۲۱ظ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
حروف (ص) تا (ی) شعب تا ۲۰۰۰ نفر۱۴۰۲/۱۱/۲۲خ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ب۱۴۰۲/۱۱/۲۳گ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
پ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ل۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ت۱۴۰۲/۱۱/۲۵و۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ث۱۴۰۲/۱۱/۲۵ه۱۴۰۲/۱۱/۳۰
چ۱۴۰۲/۱۱/۲۵غ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ج۱۴۰۲/۱۱/۲۵ی۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ژ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ذ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ص۱۴۰۲/۱۱/۲۵ک۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ض۱۴۰۲/۱۱/۲۷د۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ز۱۴۰۲/۱۱/۲۷ش۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ف۱۴۰۲/۱۱/۲۷ع۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ح۱۴۰۲/۱۱/۲۷ن۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ق۱۴۰۲/۱۱/۲۸م۱۴۰۲/۱۱/۳۰
س۱۴۰۲/۱۱/۲۸بنیاد شهید۱۴۰۲/۱۱/۳۰
ر۱۴۰۲/۱۱/۲۸همکاران بازنشسته۱۴۰۲/۱۱/۳۰
بانک ملی۱۴۰۲/۱۱/۲۹
بانک ملت۱۴۰۲/۱۱/۲۹
بانک تجارت۱۴۰۲/۱۱/۲۹
پست بانک۱۴۰۲/۱۱/۲۹
بانک سپه۱۴۰۲/۱۱/۲۹
بانک کشاورزی۱۴۰۲/۱۱/۲۹

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط