حجم بالای تردد و ترافیک در معابر پایتخت

سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت اظهار داشت: با رصد معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک، شاهد حجم بالای تردد و ترافیک در سطح معابر شهر تهران هستیم. سرهنگ رنجبر ادامه داد: در بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق […]

سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت اظهار داشت: با رصد معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک، شاهد حجم بالای تردد و ترافیک در سطح معابر شهر تهران هستیم.

سرهنگ رنجبر ادامه داد: در بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب شمیران نو، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از هنگام، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از بوستان جوانمردان، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، بار ترافیکی گزارش شده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: ترافیک در شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیرغرب به شرق از میدان آزادی و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی، سنگین است.

وی بیان داشت: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از شیشه مینا و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر نیز دارای بار ترافیکی صبحگاهی است.

افکار