حال و روز این ساعت های رونالدو در اسپیناس پالاس تهران

حال و روز این ساعت های رونالدو در اسپیناس پالاس تهران خبرساز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، حال و روز این ساعت های رونالدو در اسپیناس پالاس تهران خبرساز شد.

امروز هتل اسپیناس شلوغ‌ترین روز تاریخ خود را تجربه کرد. استقبال مردمی که از سراسر ایران برای دیدن رونالدو به محل این هتل در شمال غربی تهران آمده بودند، آنقدر زیاد بود که در لحظاتی همه نگران این بودند که این ازدحام اتفاق بدی را به وجود بیاورد اما هواداران فوتبال پس از شلوغی عجیب و غریبی که در خیابان‌های منجر به هتل به وجود آوردند و در لحظاتی نیز لابی را با هجومی ناگهانی پر کردند، به منازل خود برگشته و تعداد کمی از آنها در محوطه بیرونی هتل مشغول یافتن روزنه‌ای برای دیدن کریستیانو رونالدو از نزدیک هستند.

 

حال و روز این ساعت های رونالدو در اسپیناس پالاس تهران

البته به نظر می‌رسد این اتفاق رخ نخواهد داد و با توجه به لغو تمرین گروهی النصر در ورزشگاه آزادی، آنها به هیچ وجه قصد خروج از اتاق‌ها و رویارویی با جمعیت را ندارند. ضمن اینکه فردا هم النصر پس از بازی با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به سرعت ایران را ترک خواهد کرد تا تجربه احتمالی دیدن کریستیانو منحصر به دقایقی باشد که او اتوبوس را به مقصد اتاقش در هتل ترک کرد و فردا این اتفاق به صورت برعکس تکرار خواهد شد.

ماموران انتظامی از حاضران در محوطه اطراف هتل می‌خواهند که به منازل خود بروند و فضا را برای ایجاد شرایط عادی در هتل خلوت کنند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.